Home Zo zákulisia Thomas Johansson: Prekvapili ma komentáre Rogera Federera

Thomas Johansson: Prekvapili ma komentáre Rogera Federera

by Jaroslav Šípkar
Roger Federer

Bývalá svetová sedmička Švéd Thomas Johansson priznal, že ho prekvapili komentáre Švajčiara Rogera Federera o zlúčení ATP a WTA.


Víťaz Australian Open 2002 uviedol, že zlúčenie ATP a WTA je zaujímavý návrh, ale rád by videl výhody, ktoré by z toho pre obe organizácie plynuli predtým, ako niekto urobí konečné rozhodnutie. 19-násobný grandslamový šampión Rafael Nadal bol jedným z prvých, kto návrh Rogera Federera podporil.

Foto: TASR

Johansson: Ak mám byť úprimný, komentár Federera ma prekvapil

„Ťažko povedať, pretože ak mám byť smrteľne úprimný, trochu ma jeho komentár prekvapil. Súčasne si však nemyslím, že tento nápad je zlý. Ale ak sa ich chystáte zlúčiť, v prvom rade by bolo zaujímavé vidieť výhody, ktoré z toho pre oboch vyplynú. Nemyslím len pre nás, ale aj pre ženy,” uviedol Johansson v rozhovore s Toddom Woodbridgom v Tennis Legends in Lockdown.„Mám na Twitteri mnoho otázok – Thomas, čo si myslíš o Rogerovom vyjadrení, či o tom čo povedal Rafa. Ale za mňa, myslím, že našej Tour sa darí veľmi dobre. Aby sme sa spojili, rád by som videl, aké výhody to prinesie,” dodal bývalý švédsky tenista.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

16 + sixteen =