Home Najdôležitejšie Tenisový svet.sk a združenie Hrajme tenis Slovensko uzavreli partnerskú dohodu

Tenisový svet.sk a združenie Hrajme tenis Slovensko uzavreli partnerskú dohodu

by Igor Uher
Emil Miške, Filip Polášek, Marián Vajda, Hrajme tenis Slovensko, HTS

BRATISLAVA – Portál Tenisový svet.sk naďalej pokračuje v snahe priniesť svojim čitateľom čo najviac informácií z domáceho diania.


Potom, ako sme sa stali hlavným mediálnym partnerom a rozbehli veľmi plodnú spoluprácu s Bratislavským tenisovým zväzom, naďalej pokračujeme v hľadaní zdrojov nových informácií a v propagácii zaujímavých projektov.

Hrajme tenis Slovensko, HTS, logo
Logo združenia Hrajme tenis Slovensko (Foto: Hrajme tenis Slovensko)

Jedným z tých, ktoré majú zásadný vplyv na rozvoj mládežníckeho tenisu u nás je aj združenie Hrajme tenis Slovensko. Projekt, ktorého krstnými otcami sú tri významné osobnosti bieleho športu pod Tatrami Marián Vajda, Filip PolášekBranislav Stankovič, už viac ako dva roky úspešne pomáha s výchovou talentovaných tenistov. A keďže sa aj HTS snaží o väčšiu mieru otvorenosti smerom k tenisovej verejnosti, naša mediálna spolupráca je tak úplne prirodzeným a obojstranne prospešným krokom. Čo si od nej sľubuje, nám prezradil spoluzakladateľ projektu Branislav Stankovič, s ktorým prinesieme aj obsiahlejší rozhovor v najbližších dňoch. To, prečo sa Tenisový svet.sk rozhodol osloviť HTS, nám zasa vysvetlil výkonný riaditeľ portálu Mgr. Milan Sedlák.    Čim vás oslovila ponuka portálu Tenisový svet.sk na mediálnu spoluprácu?

Branislav Stankovič: “Projekt HTS rozvíja svoje aktivity na Slovensku dva roky. Portál Tenisový svet.sk pôsobí v mediálnom prostredí podstatne dlhšie, má veľké množstvo čitateľov a fanúšikov. Dôvodom, pre ktorý sme nadviazali vzájomnú spoluprácu, je naša snaha o čo najväčšiu mieru adresnosti pri informovaní tenisovej verejnosti o našich aktivitách pri výchove mladých hráčov.”

Čo od našej vzájomnej spolupráce očakávate?

Branislav Stankovič: “Budeme vás v predstihu informovať o všetkých novinkách a aktivitách nášho projektu. Veríme, že prostredníctvom vášho portálu sa tieto informácie dostanú čo najbližšie k tenisovej verejnosti. Očakávame, že aj vašim prispením budú o nás ľudia viac vedieť. Chceme, aby spoznali pravidlá nášho fungovania, akých máme hráčov, kto sa o nich po trénerskej stránke stará, ale aj to, kto stojí za našim projektom. Očakávame, že sa o nás bude korektne, pravdivo a promptne informovať.”

Milan Sedlák: “Projekt Hrajme tenis Slovensko (HTS) považujeme za mimoriadne nádejnú a prínosnú aktivitu pre rozvoj tenisu na Slovensku. Oceňujeme zameranie na mladé tenisové nádeje, ponúkanú profesionálnu kvalitu, ako aj celkové nasadenie a očividnú úprimnú snahu pomôcť slovenskému tenisu. Je nám preto cťou nadviazať mediálne partnerstvo a pomôcť tak zvýšiť povedomie o ich aktivitách a činnosti. Ide o ďalší krôčik správnym smerom v našej ambícii čo najviac podporovať nádejné slovenské tenisové projekty. Taktiež veríme, že nový obsah bude spestrením webu a zaujme významnú časť našich čitateľov. “

Zdroj: ts – Igor Uher

Podobné články

Pridajte komentár

1 comment

Stankovič o začiatkoch aj budúcnosti Hrajme tenis Slovensko: Najpodstatnejším výsledkom našej práce je stále väčšia dôvera rodičov - Tenisový Svet 28 januára, 2023 - 10:15 am

[…] Tenisový svet.sk a združenie Hrajme tenis Slovensko uzavreli partnerskú dohodu […]

Reply

Leave a Comment

4 × 3 =