Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (4.6.): Zaskočí Laaksonen na Roland Garros ďalšieho favorita a zvládne búrlivák Fognini rolu favorita?

Tenisové tipy (4.6.): Zaskočí Laaksonen na Roland Garros ďalšieho favorita a zvládne búrlivák Fognini rolu favorita?

by Majo Malinovský
Fabio Fognini

BRATISLAVA – Aj dnes sme si pre vás pripravili naše tradičné tipérske odporúčania, kde sme sa pozreli na zápasy parížskeho Roland Garros.


Roland Garros – 2. kolo

Fabio Fognini vs Federico Delbonis (4.6. o 12:30)

Známy taliansky búrlivák Fabio Fognini v Paríži potvrdzuje, že na antuke mu to ide a turnajová 27. je favoritom aj proti skúsenému argentínskemu antukárovi Delbonisovi. Ten síce v tejto sezóne vyhral na antuke už 25 zápasov, ale v rokoch 2018 a 2019 podľahol Fogninimu v obidvoch vzájomných dueloch, ktoré sa odohrali na antuke a uhral v nich len jediný set pred dvomi rokmi práve na Roland Garros. Kým Delbonis po štvorsetovej výhre s Albotom v druhom kole bojoval v päťsetovej dráme s Andújarom, Fognini nestratil set tak s Barrerem, ako ani s kvalitným Fucsovicsom. Talian je vo veľkej forme a ak si udrží nervozitu na uzde tak očakávam, že aj dnes bude mať navrch.

Tip: Fognini -3,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,75

Tip KO


Roland Garros – 3. kolo

Kei Nišikori vs Henri Laaksonen (4.6. o 12:30)

Už dve päťsetové bitky má na parížskom Roland Garros v nohách Japonec Kei Nišikori, ktorý udolal Taliana Giannessiho a následne aj Rusa Chačanova. Teraz proti bojovnému Japoncovi stojí veľké prekvapenie turnaja, švajčiarsky kvalifikant Laaksonen, ktorý v Paríži hrá svoje najlepšie grandslamové antukové podujatie. Po úspešnej kvalifikácii totiž zdolal na Roland Garros Nemca Hanfmanna a následne rovnako v štyroch setoch šokoval aj veľkého španielskeho favorita Bautista-Aguta. Švajčiar rozhodne má šancu aj na Nišikoriho, ten sa trápil v obidvoch zápasoch a antuka mu až tak nevonia. Minimálne ten set od odpisovaného Švajčiara očakávam a pokojne to pre Nišikoriho aj do tretice môže byť päťsetový boj.

Tip: Viac ako 33,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,63

ZrušenéZdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − three =