Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (3.5.): Poradí si Busta v Madride s neobľúbeným sokom a šokuje veterán Verdasco superfavorita?

Tenisové tipy (3.5.): Poradí si Busta v Madride s neobľúbeným sokom a šokuje veterán Verdasco superfavorita?

by Majo Malinovský
Pablo Carreno Busta

BRATISLAVA – Ani dnes nechýba tradičný článok s tipmi, ktoré sa snažíme uviesť do vašej pozornosti. Dnes sa pozrieme na zaujímavé súboje z úvodného kola prestížneho podujatia Masters v Madride.


ATP Madrid Masters – 1. kolo

Federico Delbonis vs Pablo Carreno-Busta (3.5. o 19:30)

Až päť zo siedmich vzájomných súbojov Delbonisa s Carrenom-Bustom prekvapujúco ovládol skúsený argentínsky antukár, ktorý je pred prvým vystúpením hlavnej súťaže v Madride v skvelej forme. Argentínčan v kvalifikácii nestratil set so Zapatom Mirallesom (7:6, 7:6) ani Londerom (6:4, 6:4) a proti domácemu favoritovi rozhodne nemusí byť odpísaný. Busta pri piatich účastiach v Madride zašiel najďalej do druhého kola a aj keď ide o jeho domáce prostredie, tak sa mu tu príliš nedarí. V rokoch 2016 a 2018 sa na Roland Garros odohrali dva posledné vzájomné antukové súboje a obidva vyhral Španiel 3:1 na sety a v obidvoch prípadoch prvé dva sety musel rozhodnúť až tajbrejk. Aj dnes to vidím na tuhý boj a zrejme trojsetový zápas, rozhodne nie hladkú záležitosť favorita.

Tip: Viac ako 20,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,62

Tip OK


ATP Madrid Masters – 1. kolo

Christian Garín vs Fernando Verdasco (3.5. o 20:30)

V Madride nebude chýbať ani veľký španielsky srdciar a 37-ročný veterán Verdasco, ktorého ale hneď na úvod čaká mimoriadne náročný súper. Kvality Španiela preverí svetová 25. Christian Garín z Čile a ten je veľkým favoritom i keď posledné tri zápasy prehral. Garín v Monte Carle podľahol Tsitsipasovi, v Barcelone Nišikorimu a v Estorile po skreči Gasqueta podľahol Norriemu. Verdasco, ktorý v roku 2019 v Madride dosiahol na osemfinále neuhral v dvoch tohtosezónnych súbojoch s Fratangelom a Ramosom ani set, ale antuka je rozhodne povrchom španielskeho srdciara. Verím, že totálny outsider môže favorita potrápiť a pozdáva sa mi riskantná stávka na to, že v zápase uhrá aspoň set (kurz 2,46), ale menej riskantný tip je stávka na vyšší počet gemov v zápase.

Tip: Počet gemov v zápase viac ako 19,5

Kurz Niké: 1,76

Tip KOZdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − eleven =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy