Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (28.3.): Ako zvládne Sinner šláger s Chačanovom a nadviaže Ruusuvuori na veľkú výhru?

Tenisové tipy (28.3.): Ako zvládne Sinner šláger s Chačanovom a nadviaže Ruusuvuori na veľkú výhru?

by Majo Malinovský
Jannik Sinner

BRATISLAVA – Aj dnes vám už tradične prinášame trio tipérskych odporúčaní, ktoré opäť budú z prestížneho podujatia v Miami.


ATP Miami – 3. kolo

Jannik Sinner – Karen Chačanov (28.3. o 18:30)

Zaujímavý súboj prinesie tretie kolo na Miami Open, v ktorom proti sebe nastúpia dvaja nasadení hráči Sinner a Chačanov. Ani jeden z nich nemusel v prvom kole hrať a v tom druhom tak Talian ako aj Rus nedali súperom šancu. Sinner stratil s Gastonom len štyri hry, Chačanov s Hanfmannom päť. Keď sa pozrieme na vzájomné súboje týchto hráčov zistíme, že prakticky všetky tri priniesli veľmi vyrovnané súboje. V každom z nich nechýbal tajbrejk, dohromady ich odohrali až v polovici celkovo spolu odohratých setov (5) a aj dnes minimálne jeden očakávam. Najviac sa mi tu pozdáva stávka na over, pretože nevidím výraznejšieho favorita a očakávam tri sety.

Tip: Viac ako 22,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,78

Tip OK


ATP Miami – 3. kolo

Emil Ruusuvuori – Mikael Ymer (28.3. o 20:00)

Dosť výrazného favorita má súboj fínskeho talentu Ruusuvuoriho a švédskeho súpera Mikaela Ymera. Kým Švéd je skôr hráčom pre pomalú antuku, Fín vsádza na kvalitný servis a na rýchlom povrchu sa mu darí. Potvrdil to už aj v Miami, kde po vyradení veľkého španielskeho talentu Alcaraza v troch setoch skolil aj obrovského favorita Alexandra Zvereva. Ten sa síce na kurte trápil s fyzickými problémami, ale triumf 1:6, 6:3, 6:1 má aj tak pre Fína obrovskú cenu. Verím, že napriek dvom trojsetovým bitvám proti švédskemu súperovi nájde v sebe dostatok síl a súboj zvládne podľa očakávaní.

Tip: Ruusuvuori –2,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,68

Tip OKATP Miami – 3. kolo

Cameron Norrie – Taylor Fritz (28.3. o 21:30)

Vyrovnaný boj očakávam v šlágri Brita Norrieho s Američanom Fritzom, ktorý podľa môjho názoru nemá výraznejšieho favorita. Vo vzájomnej bilancii vedie Norrie 3:2 a prakticky všetky vzájomné súboje týchto hráčov priniesli pútavé drámy. V Miami zatiaľ Norrie stratil set v úvodnom vystúpení s Nišiokom, ale proti Bulharovi Dimitrovovi to zvládol vo dvoch vyrovnaných setoch (7:5, 7:5). Fritz absolvoval na Floride len jediný duel, v ktorom s krajanom Gironom stratil len štyri hry, ale teraz ho čaká podstatne náročnejší súper. Očakávam tuhý boj a určite aj nejaký set do sedem.

Tip: Viac ako 22,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,79

Tip OK

Zdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 − eight =