Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (22.9): Vo forme hrajúci Karatsev, Monfils či český megatalent

Tenisové tipy (22.9): Vo forme hrajúci Karatsev, Monfils či český megatalent

by Roderik Pastier

BRATISLAVA- Aj dnešný deň tu máme pre vás tipérske odporúčania. Dnes sme si pripravili zaujímavý mix z troch rôznych turnajov.


Roland Garros – 1.kolo kvalifikácie

Aslan Karatsev – Arthur Cazaux (22.9 o 11:45)

Favorit dnešného duelu je jasný. Karatsev urobil asi najväčší “boom” po koronapauze, keď sa prezentoval v Česku naozaj famóznymi výkonmi. Zo štyroch turnajov dokázal vyhrať hneď tri a v jednom skončil vo finále na rakete Wawrinku. Prezentuje sa naozaj výborným herným prejavom, málo kazí, skvele podáva a je pre mňa čiernym koňom minimálne celej kvalifikácie. Cazaux sa medzi mužmi len pomaličky rozkukáva, ale s takýmito zápasmi skúsenosti rozhodne nemá. Minulý týždeň prehral v pozícii favorita proti Montagudovi a dnes čakám jednoznačný priebeh.

Tip: Karatsev vyhrá 2:0

Kurz Niké: 1,44

Tip OK


ATP Hamburg – 1.kolo

Yannick Hanfmann – Gaël Monfils (22.9 o 12:00)

Monfils odohral minulý týždeň v Ríme prvý zápas od februára a prehral v pozícii favorita proti Köpferi. Po zápase ho čakali nepríjemné správy na Instagrame od fanúšikov, ktoré jeho psychiku mohli oslabiť. Na budúci týždeň sa hrá Roland Garros a Francúz bude bezpochyby smerovať pozornosť na domáci grandslam. Je dnes veľmi otázne, ako tento zápas pojme, ale proti nemu bude stáť domáci Hanfmann, ktorý má skvelú antukovú formu. Monfils to bude mať v dnešnom zápase náročné, nemal by vyhrať 2:0.

Tip: Hanfmann vyhrá aspoň set

Kurz Niké: 1,31

Tip OKChallenger Forli – 1.kolo

Tim van Rijthoven – Michael Vrbenský (22.9. o 14:00)

Vrbenský sa nachádza v slušnej antukovej forme, ktorou sa prezentoval na turnajoch v Česku. Odohral dokonca trojsetový zápas s Wawrinkom, porazil Ymera, Dieza či Masura. Van Rijthoven je futuresový hráč, ktorý nemá vo svojej kariére žiadne výraznejšie skalpy. Tento rok má bilanciu 4-3. Prehral s Koppom, Zukom či Baezom. Vrbenský má do budúcna väčší potenciál, disponuje lepšou formou a s holandským tenistom by si mal poradiť.

Tip: Víťaz zápasu Vrbenský

Kurz Niké: 1,44

Tip OK

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

ten + 9 =