Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (21.10.): Trojlístok ťahákov z belgických Antverp

Tenisové tipy (21.10.): Trojlístok ťahákov z belgických Antverp

by Majo Malinovský
Reilly Opelka

BRATISLAVA – Ani dnes nechýba trio tipov z aktuálnej kurzovej ponuky. Tentokrát sme si pre trojlístok odporúčaní zašli do Belgicka.


ATP Antverpy – 1. kolo

Taylor Harry Fritz – Reilly Opelka (18.10. o 14:00)

Zaujímavé americké derby je na programe v úvodnom kole halového podujatia v belgických Antverpách, kde na seba narazia Taylor Harry Fritz a Reilly Opelka. Dvaja Američania s delovým podaním, ktorí to na tvrdom povrchu vedia, to je záruka zaujímavého súboja. Fritz síce vyhral štyri z piatich vzájomných duelov, ale v halovom prostredí jediný tohtoročný zápas prehral. Naopak Opelka sa v Petrohrade v hale skvele rozohral, keď po Serdarušičovi vyradil senzačne aj obhajcu prvenstva Medvedeva a s Čoričom následne padol tiež len tesne (6:7, 3:6). Od zápasu očakávam veľa es, minimum brejkov a poriadne tuhý, zrejme trojsetový boj.

Tip: viac ako 22,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,41

Tip KO


ATP Antverpy – osemfinále

Frances Tiafoe – Daniel Evans (21.10. o 15:30)

Už o štvrťfinále v Antverpách zabojujú americký tenista Frances Tiafoe a britský súper Daniel Evans. Tiafoe v Belgicku obhajuje vlaňajšie štvrťfinále a do halového podujatia vstúpil veľmi dobre, keď v dvoch setoch vyradil srbského súpera Dušana Lajoviča. V druhom sete ale zvíťazil len v tajbrejku a celkovo šlo o vyrovnaný duel. Teraz jeho kvalitý preverí húževnatý Brit, ktorý na postup cez Carusa potreboval až tri sety. Aktuálna svetová 35. potvrdila, že je veľkým bojovníkom a očakávam, že ani proti Američanovi Evans kožu nepredá lacno. Na druhej strane Tiafoe to v hale celkom vie a tak bude zaujímavé sledovať, kto sa napokon bude radovať z postupu. Očakávam vyrovnané dejstvá a trojsetový boj o postup do štvrťfinále.

Tip: viac ako 20,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,47

Tip OKATP Antverpy – osemfinále

Feliciano López – Alex de Minaur (21.10. o 20:00)

Osemfinále v belgických Antverpách už tretí rok po sebe obhájil ľavoruký španielsky veterán Feliciano López, ktorý na úvod prekvapivo hladko v dvoch setoch vyradil amerického favorita Tommyho Paula. Viac sa na postup nadrel jeho osemfinálový súper Alex de Minaur. Austrálčan potreboval na postup cez Gasqueta až tri sety, keď sa mu vyhratým tajbrejkom podarilo nakopnúť a zle sa vyvíjajúci duel pekne otočiť. V španielsko-austrálskom súboji očakávam tuhý boj, pretože obidvaja borci kvalitne servujú a neočakávam jasnú záležitosť ani jedného z nich. López proti Paulovi nestratil ani jediné podanie a ako outsider zápasu to podľa môjho názoru môže Austrálčanovi v ceste za postupom poriadne znepríjemniť minimálne na svojom podaní.

Tip: viac ako 20,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,51

Tip KO

Zdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 − 10 =