Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (20.6.): Zvládnu Klein s Gombosom finálové súboje o hlavnú súťaž proti náročným súperom?

Tenisové tipy (20.6.): Zvládnu Klein s Gombosom finálové súboje o hlavnú súťaž proti náročným súperom?

by Roderik Pastier
Lukáš Klein, Ostra Group Open 2021

BRATISLAVA – Ani dnes nebudú chýbať naše tradičné tipérske odporúčania, kde sme sa pozreli na duely slovenských tenistov v boji o hlavnú súťaž.


ATP Eastbourne – kvalifikácia

Norbert Gombos – Mikael Ymer (20.6. o 14:30)

Slovenského reprezentanta Norberta Gombosa čaká vo finále kvalifikácie Švéd Ymer. Rodák z Galanty má na rýchlom trávnatom povrchu kariérnu bilanciu 8-9, ale v úvodnom zápase vyradil nepríjemnú domácu prekážku Maxteda. V ceste do hlavnej súťaže sa stretne s Ymerom, ktorý minulý týždeň prekvapivo podľahol v Nottinghame Matusevichovi. V Eastbourne v troch setoch zdolal v zlej forme hrajúceho Blancaneauxa a ukázal, že nesrší úplne optimálnou hernou pohodou. Gombos po narodení dieťaťa bude mať motiváciu postúpiť do hlavnej a dnes sa podľa môjho názoru postará o prekvapenie.

Tip: Víťaz zápasu Gombos

Kurz Niké: 2,08

Tip KO


ATP Malorka – kvalifikácia

Lukáš Klein vs Denis Istomin (20.6. o 13:30)

Premiérový zápas na tráve vyšiel Kleinovi na výbornú, keď sa postaral o príjemné prekvapenie, vo včerajšom zápase vyradil kvalifikačnú jednotku Cuevasa a dnes je razom proti skúsenému Istominovi favoritom. Obaja tenisti disponujú kvalitným servisom, a tak slovenského tenistu rozhodne nečaká prechádzka ružovým sadom. Uzbek má na tráve skúsenosti, keď počas celej kariéry odohral na najrýchlejšom povrchu už 80 zápasov. Klein je favoritom, ale podľa môjho názoru budeme v zápase svedkami vyššieho počtu gemov.

Tip: Počet gemov v zápase viac ako 22,5

Kurz Niké: 1,76

Tip OKZdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 + seventeen =