Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (19.6.): Zaujímavý semifinálový duel v Halle, zaskočí Basilašvili svetovú sedmičku v obľúbenej destinácii?

Tenisové tipy (19.6.): Zaujímavý semifinálový duel v Halle, zaskočí Basilašvili svetovú sedmičku v obľúbenej destinácii?

by Roderik Pastier

BRATISLAVA – Aj dnes sme si pre vás pripravili naše tradičné tipérske odporúčania, v ktorých sa tentokrát pozrieme na turnaj v Halle.


ATP Halle – semifinále

Andrej Rublev vs Nikoloz Basilašvili (19.6. o 12:00)

Prvý semifinálový duel v nemeckom Halle nám prinesie zaujímavý súboj svetovej sedmička Rubleva a Gruzínca Basilašviliho. O druhom menovanom je známe, že nie na každom turnaji má motiváciu ísť čo najďalej, ale keď má fazónu, jeho výkony rastú od zápasu k zápasu. Basilašvili nebol nikdy nejaký extra travár, ale v tejto sezóne má 6-1, tu v Nemecku vyhral už 5 zápasov vrátane kvalifikácie a v pozícii outsidera zdolal aj Rinderknecha s Harrisom. Jeho súperom bude Rublev, ktorý na tráve v doterajšej kariére dvakrát neexceluje, ale v Halle doposiaľ nestratil set a v dnešnom zápase je favoritom. Podľa môjho názoru však pôjde o vyrovnanejší duel, ako naznačujú kurzy, a preto odporúčam plusový handicap na gruzínskeho tenistu, ktorý dokáže byť nepríjemný.

Tip: Basilašvili handicap +3,5

Kurz Niké: 2,02

Tip KO


ATP Halle – semifinále

Félix Auger-Aliassime vs Ugo Humbert (19.6. o 14:30)

V druhom semifinále náš čaká duel medzi výborne hrajúcim Augerom a Francúzom Humbertom. Mladučkému Kanaďanovi sadol trávnatý povrch ako uliaty, minulý týždeň bol v Stuttgarte vo finále a v kvalitných výkonoch pokračuje aj v Halle. V dvoch setoch zdolal Hurkacza, vyradil aj favorizovaného Federera a najmenšiu šancu nedal Američanovi Gironovi, ktorému povolil len 5 gemov. Jeho dnešný súper Humbert sa za svoju formu tiež rozhodne hanbiť nemusí, tento týždeň zdolal Querryho, Zvereva a po vypätom zápase aj mladučkého Kordu. Títo dvaja tenisti sa stretli minulý týždeň v Stuttgarte, kde z toho bola dvojsetová výhra Augera, dnes očakávam podobný výsledok.

Tip: Víťaz zápasu Auger-Aliassime

Kurz Niké: 1,60

Tip KOZdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

18 + twenty =