Home Najdôležitejšie Tak toto už nie! Rafael Nadal znovu vystrašil svojich fanúšikov

Tak toto už nie! Rafael Nadal znovu vystrašil svojich fanúšikov

by Jaroslav Šípkar
Rafael Nadal, Australian Open

Španiel Rafael Nadal znovu vystrašil milióny fanúšikov na celom svete. Tak toto už nie!

22-násobný grandslamový šampión Rafael Nadal miluje tenis a obetuje tejto hre všetko. Silou-mocou chce hrať na najvyššej úrovni a rozdávať radosť miliónom fanúšikov na celom svete. Ale tí, rovnako ako samotný Nadal, čelia jednému sklamaniu za druhým. Súvisí to so zdravotným stavom španielskeho tenistu.

V januári odohral jeden turnaj, na ktorom štartoval po takmer ročnej prestávke. No znovu sa zranil a odvtedy nehrá. Vynechal americké turnaje Masters v Miami a Indian Wells. Uprednostnil rekonvalescenciu a tréning na antuke. Pripravoval sa na turnaj v Monte Carlo.

Ale prichádza tvrdá rana! Pre ďalšie zranenie chrbta môže Rafael Nadal vynechať ďalších šesť týždňov, čo môže ohroziť jeho účasť v Monte Carle, informuje o tom španielsky portál Sport.es s odvolaním sa na svoje zdroje. Turnaj v Monte Carle štartuje 7. apríla a nepravdepodobná sa zdá byť aj účasť Nadala v Barcelone a v Madride. Podľa spomínaného portálu by sa mal vrátiť až na turnaji Masters v Ríme.

To by 37-ročnému Španielovi značne skomplikovalo prípravu na je najobľúbenejší turnaj Roland Garros, ktorého rekordným 14-násobným šampiónom je.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

18 + 13 =