Home Najdôležitejšie Španielka so slovenskými koreňmi opäť udivuje tenisový svet: Ruskú favoritku šokovala parádnym obratom

Španielka so slovenskými koreňmi opäť udivuje tenisový svet: Ruskú favoritku šokovala parádnym obratom

by Majo Malinovský
Rebeka Masárová

LINZ – Španielska tenistka Rebeka Masárová ukončila na turnaji WTA v Linzi pôsobenie nasadenej dvojky Jekateriny Alexandrovovej z Ruska.


Masárová, ktorá už predtým v kvalifikačnom finále v Linzi vyradila favorizovanú Tausonovú, zdolala aj ruskú favoritku a aktuálne sedemnástu hráčku sveta 4:6, 6:1, 7:6 (6) a potvrdila výbornú formu z úvodu sezóny, keď v Aucklande z pozície kvalifikantky prešla až do finále, v ktorom podľahla rozbehnutej Gauffovej.

Belgičanka Alison van Uytvancková si poradila s Češkou Lindou Noskovou v dvoch setoch 7:6 (3), 6:2.dvojhra – 1. kolo: Rebeka Masárová (Šp.) – Jekaterina Alexandrovová (Rus.-2) 4:6, 6:1, 7:6 (6), Petra Martičová (Chorv.-6) – Marina Bassolsová Riberová (Šp.) 6:1, 7:5, Markéta Vondroušová (ČR) – Viktorija Tomovová (Bulh.) 6:3, 6:3, Alison van Uytvancková (Belg.) – Linda Nosková (ČR) 7:6 (3), 6:2, Eva Lysová (Nem.) – Kamilla Rachimovová (Rus.) 6:4, 7:6 (5)

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × five =