Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 8. augusta

Slováci v akcii: Utorok 8. augusta

by Majo Malinovský
Viktória Hrunčáková, Pohár Billie Jean Kingovej, Slovensko

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 14 slovenských zástupcov.


ATP Challenger Banja Luka (118 000 EUR, antuka vonku) – Bosna a Hercegovina

  • 10:30 – Filip Cristian Jianu (Rou) vs Norbert Gombos – 1. kolo (0)6:7, 2:6
  • 15:00 – Alex Molčan (3.) vs Miljan Zekič (Srb – Q) – 1. kolo 6:1, 6:2

WTA Challenger Grodzisk Mazowiecki (115 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Poľsko

M25 Lodž (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 16:30 – Miloš Karol/Szymon Kielan (Pol – 1.) vs Edison Ambarzumjan (Ger)/Stephanos Schinas (Gre) – osemfinále 4:6, 6:4, 11:9

M25 Osijek (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:00 – Radovan Michalík (4.) vs Dominique Graf (Ger) – kvalifikácia 6:0 a skreč. Graf
  • 11:00 – Matthias Ujvary (Aut) vs Michal Novanský – 1. kolo 2:6, 7:6(3), 6:2

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Lukáš Pokorný (4.) vs Igor Gimenez (Bra) – 1. kolo 4:6, 7:5, 4:6

W25 Osijek (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:00 – Emma Tóthová (8.) vs Panna Bartha (Hun – 16.) – kvalifikácia 1:6, 3:6
  • 10:00 – Amarissa Kiara Tóthová (Hun – 1.) vs Laura Svatíková (13.) – kvalifikácia 7:5, 6:1
  • 10:00 – Eszter Mériová (2.) vs Jana Bojovičová (Srb – 9.) – kvalifikácia 6:0, 5:7, 10:5
  • 11:30 – Daria Lopatetská (Ukr – 7.) vs Timea Jarušková (15.) – kvalifikácia 6:3, 6:3
  • 14:30 – Panna Bartha (Hun)/Tea Nikčevičová (Mne) vs Linda Ševčíková (Cze)/Laura Svatíková – osemfinále (3)6:7, 6:3, 13:11

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Margot Phanthalaová (Fra – 6.) vs Laura Cíleková (9.) – kvalifikácia 6:3, 4:6, 5:10
  • 10:30 – Rachele Elisa Zingaleová (Ita – 5.) vs Nina Danišová (15.) – kvalifikácia 2:6, 6:4, 10:8
  • 12:00 – Taylor Gruberová (Usa)/Lauren Proctorová (Usa) vs Laura Cíleková/Sana Garakaniová (Por) – osemfinále 6:3, 6:4

W15 Tbilisi (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Gruzínsko

  • 13:00 – Nagomi Higašitaniová (Jpn)/Alica Rusová vs Georgia Kalamarisová (Fra)/Ayline Esina Samardžičová (Sui) – osemfinále 7:5, 6:3

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

7 + nine =