Alex Molčan
Alex Molčan (Foto: TASR/AP - Tertius Pickard)

Slováci v akcii: Utorok 5. apríl

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví až sedemnásť našich zástupcov.


Molčan a Schmiedlová na turnajoch ATP a WTA

Alex Molčan a Anna Karolína Schmiedlová vstúpia úvodnými zápasmi do hry na solídne dotovaných podujatiach ATP a WTA v Maroku a v Kolumbii.

Martin, Klein a Kovalík na challengeroch

Andrej Martin, Lukáš Klein a Jozef Kovalík sa predstavia na challengerových podujatiach v Mexiku, Španielsku a v Portugalsku.

Okrem toho bude na nižšie dotovaných podujatiach z kategórie ITF v hre ďalších dvanásť slovenských želiezok.

Držíme palce!



ATP Marrakéš (597 900 EUR, antuka vonku) – Maroko

  • 17:00 – Alex Molčan vs Stefano Travaglia (Ita) – 1. kolo 6:0, 6:4

WTA Bogotá (251 750 USD, antuka vonku) – Kolumbia

  • 17:00 – Anna Karolína Schmiedlová (6.) vs Yuliana Lizarazo (Col) – 1. kolo 6:4, 6:7(1), 2:6
  • 21:30 – Astra Sharma (Aus)/Aldila Sutjiadi (Ina) vs Rebecca Petersonová (Swe)/Anna Karolína Schmiedlová – osemfinále 7:5, 7:5

ATP Mexico City challenger (159 360 USD, antuka vonku) – Mexiko

  • 19:00 – Andrej Martin (4.) vs Jesper De Jong (Ned) – 1. kolo 2:6, 1:6

ATP Murcía challenger (45 730 EUR, antuka vonku) – Španielsko

  • 11:00 – Andrea Pellegrino (Ita – 8.) vs Lukáš Klein – 1. kolo – odložené na zajtra

ATP Oeiras challenger (45 730 EUR, antuka vonku) – Portugalsko

  • 11:30 – Ergi Kirkin (Tur – Q) vs Jozef Kovalík (7.) – 1. kolo 2:6, 3:6



M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Tomáš Lánik vs Eric Padgham (Aus) – kvalifikácia 1:6, 6:4, 10:7

M15 Dubrovník (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:00 – Domagoj Biljesko (Cro – 3.) vs Matej Gálik – kvalifikácia 4:6, 6:3, 11:9
  • 14:30 – Philip Bachmaier (Aut)/Hans Peter Kaufmann (Aut) vs Mirko Martinez (Sui)/Peter Benjamín Privara (4.) – osemfinále 3:6, 6:4, 6:10

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:00 – Charles Broom (Gbr)/Constantin Frantzen (Ger – 3.) vs Michal Novanský/Lukáš Palovič – osemfinále 6:3, 6:1

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:45 – Federico Agustin Gómez (Arg)/Saba Purtseladze (Geo) vs Miloš Karol/Lukáš Pokorný (3.) – osemfinále 7:5, 3:6, 10:1



W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Radka Zelníčková (4.) vs Jade Bornayová (Fra – 13.) – kvalifikácia 3:6, 6:4, 10:6
  • 13:00 – Lucie Havlíčková (Cze)/Radka Zelníčková vs Defne Cirpanliová (Tur)/Vanessa Ersozová (Swe – WC) – osemfinále 4:6, 6:4, 10:12

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Nikola Daubnerová vs Margot Phanthalaová (Fra – WC) – 1. kolo 7:5, 6:4
  • 13:30 – Katarína Kužmová/Yasmine Mansouriová (Fra – 1.) vs Jordina Cegarra Ramírezová (Esp)/Paula Ortega Redondo (Esp – WC) – osemfinále 6:1, 6:2
  • 14:00 – Noelia Bouzo Zanottiová (Esp)/Lucia Llinares Domingo (Esp) vs Nikola Daubnerová/Eszter Mériová – osemfinále 2:6, 3:6

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:00 – Ayline Esina Samardžičová (Cro)/Zlata Jankovská (Rus) vs Alica Rusová/Joanna Zawadzká (Pol – 3.) – osemfinále 1:6, 3:6

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Rafael Nadal

VIDEO Nadal prelietol do osemfinále, Kyrgios otočil atraktívny šláger s Tsitsipasom

WIMBLEDON – Španielsky tenista Rafael Nadal sa suverénnym spôsobom prebojoval do osemfinále dvojhry na grandslamovom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

thirteen − one =