Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 26. marca

Slováci v akcii: Utorok 26. marca

by Majo Malinovský
Martin Kližan

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii devätnástka našich.

Martin Kližan aj Jozef Kovalík po turnajových triumfoch pokračujú v súťažnom kolotoči aj v novom týždni, keď sa predstavia v úvodných kolách podujatí v Neapole a v gréckom Heraklióne.

Na domácom podujatí v Trnave bude dnes bojovať osmička našich a okrem toho bude v hre ešte ďalšia pätica slovenských zástupcov. Držíme palce!



ATP challenger Neapol (148 625 EUR, antuka vonku) – Taliansko

  • 15:00 – Jozef Kovalík vs Luca Nardi (Ita – 2.) – 1. kolo odložené na zajtra

M25 Trnava (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 11:30 – Szymon Kielan (Pol – 1.) vs Tomáš Talajka – kvalifikácia 7:5, 6:0
  • 13:00 – Loic Namigandet Tenguere (Fra – 4.) vs Jánoš Fekete (9.) – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 15:00 – Aldin Šetkič (Bih) vs Michal Krajčí (WC) – 1. kolo 4:6, 4:6
  • 16:00 – Neil Oberleitner (Aut)/Jakub Paul (Sui – 1.) vs Tomáš Lánik/Lukáš Pokorný – osemfinále 6:3, 7:6(1)
  • 16:00 – Szymon Kielan (Pol)/Olaf Pieczkowski (Pol) vs Xavier Jakubovič/Jakub Medveď (WC) – osemfinále 6:4, 3:6, 10:8
  • 17:30 – Matyáš Černý (Cze)/Samuel Puškár vs Štěpán Baum (Cze)/Daniel Siniakov (Cze) – osemfinále 2:6, (3)6:7

M15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 12:30 – Martin Kližan vs Jake Van Emburgh (Usa) – 1. kolo 6:3, 6:4



W50 Murska Sobota (40 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovinsko

  • 16:00 – Nikola Bartůňková (Cze)/Katy Dunneová (Gbr) vs Victoria Borodulinová (Rus)/Mia Chudejová – osemfinále 6:1, 6:2

W50 Sao Paulo (40 000 USD, antuka vonku) – Brazília

  • 17:00 – Martina Okálová (4.) vs Noelia Zeballosová Melgarová (Bol – 11.) – kvalifikácia (2)6:7, 5:7

W35 Terrassa (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 13:30 – Lois Boissonová (Fra) vs Eszter Mériová (Q) – 1. kolo 6:1, 6:4

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Katarína Pavlechová vs Dana Baidauletová (Kaz) – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 11:00 – Selina Atayová (Tur – 8.) vs Karolína Mráziková (14.) – kvalifikácia 7:5, 6:3

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:30 – Holly Hutchinsonová (Gbr)/Ivana Šebestová (Cze – 1.) vs Salma Drugdová/Daria Kuczerová (Pol) – osemfinále 3:6, 4:6
  • 12:30 – Lara Charlesová (Aus)/Annabelle Lammasová (Gbr – WC) vs Martina Smolenová/Ioana Zvonaruová (Rou – WC) – osemfinále 4:6, 4:6
  • 13:30 – Julie Belgraverová (Fra)/Katarína Strešnáková (3.) vs Mariam Atiová (Egy)/Sára Milaneseová (Ita – WC) – osemfinále 6:2, 6:0
  • 13:30 – Yujin Kimová (Kor)/Emma Tóthová vs Weronika Ewaldová (Pol)/Adithya Karunaratneová (Hkg) – osemfinále 2:6, 2:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × five =