Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 24. októbra

Slováci v akcii: Utorok 24. októbra

by Majo Malinovský
Norbert Gombos, Bratislava, Peugeot Slovakia Open 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 21 slovenských zástupcov.

ATP Challenger Ortisei (36 000 EUR, tvrdý povrch hala) – Taliansko

  • 11:30 – Andrew Paulson (Cze – Alt) vs Lukáš Klein (Q) – 1. kolo 5:7, 4:6
  • 18:00 – Francesco Forti (Ita – WC) vs Norbert Gombos – 1. kolo 7:6(5), 6:4

M25 Glasgow (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 17:00 – Miloš Karol/Michael Shaw (Gbr) vs Akira Santillan (Aus)/Divij Sharan (Ind – 2.) – osemfinále 6:4, 3:6, 4:10

M15 Al Zahra (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Kuwajt

  • 10:00 – Peter Naď (4.) vs Tanguy Genier (Sui – 12.) – kvalifikácia 5:7, 6:2, 10:6
  • 12:30 – Peter Benjamín Privara (3.) vs Essa Qabazard (Kuw – WC) – 1. kolo 6:3, 6:0
  • 13:45 – Samuel Puškár vs Alexis Canter (Gbr) – 1. kolo 6:3, 6:1
  • 13:45 – Tomáš Lánik vs Younes Lalami Laaroussi (Mar) – 1. kolo 6:4, 6:2

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 15:00 – Yuta Kikuči (Jpn)/Fabien Salle (Fra) vs Vít Kalina (Cze)/Michal Krajčí – osemfinále 7:6(5), 6:3

M15 Norman (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – USA

  • 19:30 – Krištof Minárik (8.) vs Franco Ribero (Arg – 13.) – kvalifikácia

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Michael Bassem Sobhy (Egy – 5.) vs Andrej Krajčík (14.) – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 10:00 – Aleksander Chayka (Rus – 2.) vs Jakub Krošlák (12.) – kvalifikácia 3:6, 2:6
  • 14:00 – Jakub Krošlák/Jakub Novák (Cze) vs Michael Bassem Sobhy (Egy)/Karim Ibrahim (Egy) – osemfinále 6:4, 4:6, 2:10

W80 Tyler (80 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 23:00 – Martina Okálová (2.) vs Mercedes Aristeguiová (Esp) – kvalifikácia 6:2, 6:4

W60 Glasgow (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 15:00 – Estelle Cascinová (Fra)/Suzan Lamensová (Ned – 3.) vs Viktória Morvayová/Radka Zelníčková – osemfinále 6:3, 6:2

W25 Loulé (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 10:00 – Daria Chomutsianská (Rus – 3.) vs Martina Marušinová (12.) – kvalifikácia 1:6, 6:3, 10:8
  • 16:00 – Carolina Kuhlová (Ger)/Nina Vargová vs Weronika Jasmina Forysová (Pol)/Valeria Olianovská (Rus) – osemfinále 6:4, 6:1

W25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 09:30 – Salma Drugdová (2.) vs Sarah van Emstová (Ned – 16.) – kvalifikácia 6:3, 7:5
  • 14:30 – Isis Louise van Den Broeková (Ned)/Sarah van Emstová (Ned) vs Salma Drugdová/Denise Hrdinková (Cze) – osemfinále 6:2, 6:3
  • 15:30 – Žibek Kulambajevová (Kaz)/Valeriya Strachová (Ukr – 1.) vs Katarína Kužmová/Jekaterina Šalimová (Rus) – osemfinále (7)6:7, 6:0, 7:10



W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:30 – Agostina Brevalová (Fra – WC) vs Kali Šupová (WC) – kvalifikácia 5:7, 3:6

W15 Villena (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 12:00 – Nina Danišová (Q) vs Cristina Diazová Adroverová (Esp – Q) – 1. kolo 3:6, 0:4 a skreč. Danišová
  • 12:00 – Andre Lukosiuteová (Ltu) vs Mia Chudejová (Q) – 1. kolo 3:6, 6:1, 6:3

Zdroj: ts

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

eighteen − 18 =