Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 23. mája

Slováci v akcii: Utorok 23. mája

by Majo Malinovský
Lukáš Klein

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 17 slovenských zástupcov.


Klein a Kovalík vstúpia do Roland Garros

Na Roland Garros dnes do kvalifikácie vstúpia naši ďalší dvaja zástupcovia Lukáš Klein a Jozef Kovalík, ktorí nastúpia v rolách nasadených hráčov.

Okrem toho bude v akcii ešte ďalšia 15 našich, držíme palce!



ATP Roland Garros (6 947 000 USD, antuka vonku) – Francúzsko

WTA Štrasburg (225 480 EUR, antuka vonku) – Francúzsko

  • 12:30 – Miriam Kolodziejová (Cze)/Tereza Mihalíková vs Anna Blinkovová (Rus)/Varvara Gračevová (Rus) – osemfinále 6:4, 7:6(1)

M25 Bodrum (25 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 12:00 – George Loffhagen (Gbr) vs Alfréd Almási (Q) – 1. kolo 6:2, 6:2

M25 Most (25 000 USD, antuka vonku) – Česká republika

  • 11:00 – Daniel Siniakov (Cze – 4.) vs Samuel Puškár (10.) – kvalifikácia 6:0, 6:3
  • 15:30 – Matthew William Donald (Cze)/Victor Sklenka (Cze) vs Miloš Karol/Timo Stodder (Ger – 3.) – osemfinále 3:6, 3:6
  • 15:30 – Akira Santillan (Aus)/Kelsey Stevenson (Can – 1.) vs Matyas Černý (Cze)/Samuel Puškár (WC) – osemfinále 6:4, 7:6(4)

M15 Brčko (15 000 USD, antuka vonku) – Bosna a Hercegovina

  • 11:00 – Brandon Daly Walkin (Aus – 1.) vs Ivo Verčík – kvalifikácia 6:1, 6:0
  • 13:30 – George Goldhoff (Usa)/Brandon Daly Walkin (Aus – 1.) vs Radovan Michalík/Peter Naď – osemfinále 6:4, 6:2
  • 15:00 – Vladislav Ivanov (Rus)/Dušan Obradovič (Srb) vs David Pichler (Aut)/Lukáš Pokorný (2.) – osemfinále 1:6, 2:6



W60 Grado (60 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 17:30 – Lucie Havlíčková (Cze – WC) vs Sofia Milatová (Q) – 1. kolo 6:2, 6:4

W40 Otočec (40 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 10:00 – Jana Bojovičová (Srb – Q) vs Eszter Mériová – 1. kolo 6:2, 7:5
  • 11:00 – Dea Herdzelasová (Bih) vs Emma Tóthová (Q) – 1. kolo 6:2, 6:2
  • 11:00 – Kristina Novaková (Slo – WC) vs Salma Drugdová (Q) – 1. kolo 4:6, 1:6
  • 16:00 – Denislava Gluškovová (Bul)/Emma Tóthová vs Mariana Dražičová (Cro)/Emily Webley-Smithová (Gbr – 2.) – osemfinále 3:6, 3:6
  • 16:00 – Salma Drugdová/Eszter Mériová (Alt) vs Juki Naitová (Jpn)/Karolína Vlčková (Cze) – osemfinále 3:6, 1:6

W25 Warmad Villach (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:30 – Nika Radišičová (Slo – Q) vs Irina Balus (LL) – 1. kolo 6:2, 7:5

W15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 13:00 – Nina Vargová vs Daria Lopatecká (Ukr – 7.) – 1. kolo 6:2, 4:0 a skreč. Lopatecká

W15 Málaga (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 12:00 – Katarína Strešnáková (6.) vs Marine Szostaková (Fra) – 1. kolo 6:1, 2:6, 6:4

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four × five =