Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 16. apríl

Slováci v akcii: Utorok 16. apríl

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii sedemnástka našich.

WTA Stuttgart (802 237 USD, antuka hala) – Nemecko

  • 18:20 – Ľudmila Samsonovová (Rus)/Diana Šnaiderová (Rus) vs Tereza Mihalíková/Yana Sizikovová (Rus) – osemfinále 6:3, 6:2

ATP challenger Oeiras (148 625 EUR, antuka vonku) – Portugalsko

  • 18:00 – Jozef Kovalík (SE) vs Stefano Napolitano (Ita – SE) – 1. kolo (1)6:7, 2:6

WTA challenger Oeiras (142 608 EUR, antuka vonku) – Portugalsko

  • 19:30 – Rebecca Šramková (8.) vs Varvara Lepčenková (Usa – Alt) – 1. kolo (5)6:7, 5:7

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Tomáš Lánik vs Kaya Arinc (Tur) – kvalifikácia 1:6, 2:6
  • 15:00 – Jiří Barnát (Cze)/Tomáš Lánik vs Alan Abdullin (Rus)/Ivan Fomin (Rus) – osemfinále 6:1, 6:4

M15 Dubrovnik (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:00 – Miloš Karol vs Paul Woerner (Ger) – 1. kolo 7:5, 6:3
  • 13:30 – Dennis Dragomirov (Ger)/Michael Gloeckler (Aut) vs Maxime Chazal (Fra)/Miloš Karol – osemfinále 1:6, 6:2, 10:7

M15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:30 – Michal Krajčí vs Leyton Rivera (Nor) – kvalifikácia 2:6, 6:2, 10:8
  • 11:00 – Samuil Konov (Bul) vs Radovan Michalík – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 11:00 – Kristijan Juhas (Srb) vs Peter Naď – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 11:00 – Francesco Ferrari (Ita) vs Jánoš Fekete – kvalifikácia 6:3, 6:4

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 12:00 – Finley Hall (Nzl)/Nikolai Marin (Gbr) vs Alexander Donski (Bul)/Lukáš Pokorný – osemfinále 2:6, 1:6



W75 Koper (60 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 09:30 – Aurora Zantedeschiová (Ita) vs Eszter Mériová – kvalifikácia (3)6:7, 6:1, 7:6(3)
  • 11:00 – Tatiana Pieriová (Ita) vs Anika Jašková – kvalifikácia 6:1, 6:3

W35 Hammamet (25 000 USD, antuka vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Nina Vargová vs Luana Plaza Araújová (Bra) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 14:00 – Katharina Hobgarská (Ger)/Nina Vargová vs Elena Korokozidiová (Gre)/Yana Tsionová (Rus) – osemfinále 6:1, 6:0

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:30 – Giuliana Bestettiová (Ita) vs Tamara Šramková – kvalifikácia 6:2, 6:3
  • 13:00 – Anri Nagatová (Jpn) vs Radka Zelníčková – 1. kolo (5)6:7, 6:4, 2:6

W15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:30 – Viktória Lacková vs Judith Hernandézová Mirandová (Esp) – kvalifikácia 7:6(5), 3:6, 4:10
  • 13:30 – Judith Hernandézová Mirandová (Esp)/Yu Shanová (Chn) vs Viktória Lacková/Darya Volková (Ukr) – osemfinále (7)6:7, 6:2, 7:10
  • 15:00 – Olivia Berglerová (Pol)/Laura Cíleková vs Rikke De Koningová (Ned)/Madelief Hagemanová (Ned) – osemfinále (2)6:7, 3:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × 1 =