40
BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví štrnástka slovenských zástupcov.
Kučová s Kužmovou v Portoroži
Kristína Kučová v úvodnom kole narazí na Češku Martincovú, Kužmová po úspešnej kvalifikácii zabojuje o postup do osemfinále proti domácej kvalifikantke Mrdežovej.
Schmiedlová v Luxembursku
V metropole Luxemburska bude štartovať slovenská jednotka Anna Karolína Schmiedlová, ktorej súperkou v prvom kole bude Kazaška Dijasová.
Martin v Ekvádore nasadenou jednotkou
Andrej Martin sa po dlhšom pobyte v Európe presúva do obľúbenej Južnej Ameriky, konkrétne do Ekvádoru, kde bude plniť rolu turnajovej jednotky. V úvodnom kole narazí na Španiela Tifona.
Na ITF okruhu sa predstaví desiatka našich zástupcov, držíme palce!
WTA Portorož (235 238 USD, tvrdý povrch vonku) – Slovinsko
- 12:30 – Tereza Martincová (Cze) vs Kristína Kučová – 1. kolo 6:4, 6:1
- 14:00 – Viktória Kužmová (Q) vs Tereza Mrdežová (Slo – Q) – 1. kolo 6:2, 6:3
WTA Luxemburg (235 238 USD, tvrdý povrch hala) – Luxembursko
- 13:30 – Zarina Dijasová (Kaz) vs Anna Karolína Schmiedlová – 1. kolo 6:0, 1:6, 6:4
Challenger Quito (52 080 USD, antuka vonku) – Ekvádor
- 20:00 – Andrej Martin (1.) vs Pol Martin Tifon (Esp) – 1. kolo 6:7(6), 5:7
M15 Zlatibor (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko
- 10:00 – Michal Novanský (3.) vs Krištof Minárik (7.) – kvalifikácia 5:7, 2:6
- 11:30 – Denis Klok (Rus) vs Lukáš Palovič – 1. kolo 3:6, 3:6
- 16:00 – Dušan Rajič/Aleksandar Tomas (Srb/Aut) vs Matej Gálik/Krištof Minárik – osemfinále 2:6, 4:6
- 16:00 – Michal Novanský/Lukáš Palovič vs Gergely Madarasz/Peter Nagy (Hun/Hun – 3.) – osemfinále 1:6, 6:7(4)
W25 Jablonec nad Nisou (25 000 USD, antuka vonku) – Česko
- 10:00 – Natália Slabá (WC) vs Sapfo Sakellaridiová (Gre – 13.) – kvalifikácia 2:6, 0:6
- 11:30 – Anastasia Detiucová (Cze – 3.) vs Mia Chudejová – kvalifikácia 6:2, 6:4
- 11:30 – Ema Baraniaková vs Misaki Matsudaová (Jpn – 11.) – kvalifikácia 1:6, 1:6
W25 Medellin (25 000 USD, antuka vonku) – Kolumbia
- 17:00 – Alica Rusová (1.) vs Sara Alba Verasteguiová (Col) – kvalifikácia 6:0, 6:0
W15 Káhira (15 000 USD, antuka vonku) – Egypt
- 12:00 – Gloria Ceschiová/Giulia Crescenziová (Ita/Ita – 4.) vs Lamis Alhussein Abdel Azizová/Barbora Matúšová (Egy/Svk) – osemfinále 3:6, 6:7(5)
W15 Sozopol (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko
- 13:00 – Katarína Kužmová (6.) vs Maria Krupeninová (Rus) – 1. kolo 6:4, 6:3
- 16:00 – Alexandra Iordacheová/Beatris Spasovová (Rou/Blr) vs Katarína Kužmová/Jekaterina Reyngoldová (Svk/Rus – 4.) – osemfinále 2:6, 1:6
Zdroj: ts
Pridajte komentár