Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Štvrtok 5. november

Slováci v akcii: Štvrtok 5. november

by Roderik Pastier
Norbert Gombos

BRATISLAVA – Dnešný deň sa predstavia v akcii traja slovenskí zástupcovia. Pozornosť slovenských fanúšikov bude upriamená do Paríža, kde na prestížnom turnaji Masters 1000 čaká Norberta Gombosa ďalší veľký zápas.


Gombos o ďalší životný triumf proti svetovej pätnástke

Po životnej výhre rodáka z Galanty proti Davidovi Goffinovi vyzve dnes Norbert Gombos ďalšieho hráča top 15 Carreňa Bustu, ktorého túto sezónu už porazil. Na turnaji vo francúzskom Montpellieri slovenský tenista zdolal Španiela v troch setoch a bez šance rozhodne nebude ani dnes.Zelenay v Nemecku proti húževnatej dvojici

Igor Zeleny spoločne s Indom Šaranom sú na turnaji v nemeckom Eckentali nasadenými jednotkami a v prvom kole potvrdili rolu favoritov, keď zdolali americko-český pár Cerretani/Kolář. Vo štvrťfinálovom dueli sa stretnú s hráčmi, ktorý majú výbornú singlovú aj deblovú formu. Hüsler s Majchrzakom slávili triumf na turnaji v Hamburgu a včera porazili aj bratskú dvojicu Sabanov/Sabanov.

Rusová vo štvorhre o semifinálovú účasť

Alica Rusová po boku svojej parťáčky Nini Stadler narazia v dnešnom zápase na turnajové jednotky Anshba/Shapatava a zabojujú o semifinále.

ATP Masters 1000 Paríž (4,289,970 EUR, tvrdý povrch v hale)

  • 15:30 – Norbert Gombos vs Pablo Carreňo Busta (Esp-9.) – 3. kolo 5:7, 2:6

ATP Challenger 100 Eckental (88 520 EUR, koberec v hale)

  • 16:30 – Dividž Šaran/Igor Zelenay (Ind/Svk-1.) vs Marc-Andrea Hüsler/Kamil Majchrzak (Sui/Pol) – štvrťfinále 4:6, 3:6

W15 Heraklion (15 000 USD, antuka vonku)

  • 14:00 – Amina Anshba/Sofia Shapatava (Rus/Geo-1.) vs Alica Rusová/Nina Stadler (Svk/Sui) – štvrťfinále Postup bez boja Rusová/Stadler

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

5 × 1 =