Home Správy Slováci v akcii, štvrtok 26. júl

Slováci v akcii, štvrtok 26. júl

by Michal Pokrivka

Na hlavnom okruhu skromné slovenské zastúpenie, o to bohatší program nás čaká na challengeroch a ITF podujatiach.

WTA Nančang (250 000 USD, tvrdý povrch vonku)

  • 11:00 – Margarita Gasparianová/Chantal Škamlová vs Beatrice Gumulyová/Jessy Rompiesová (štvrťfinále)

ATP 250 Gstaad (501 345 EUR, antuka vonku)

  • 15:00 – Denis Molčanov/Igor Zelenay vs (Alt) Guido Andreozzi/Jaume Munar (štvrťfinále)

ATP Challenger Granby (100 000 USD, tvrdý povrch vonku)

  • 16:00 – (6) Norbert Gombos vs Maximilian Neuchrist (2. kolo)
  • 19:00 – Joris de Loore/Norbert Gombos vs James Frawley/Jacob Grills (štvrťfinále)

ATP Challenger Praha (43 000 EUR +H, antuka vonku)

  • 12:30 – (Q) Filip Horanský vs (7) Oscar Otte (2. kolo)
  • 14:00 – (WC) Filip Polášek/Patrik Rikl vs (1) Sander Gillé/Joran Vliegen (štvrťfinále)

ATP Challenger Padova (43 000 EUR +H, antuka vonku)

  • 10:30 – (3) Andrej Martin vs Carlos Boluda-Purkiss (2. kolo)
  • 16:30 – Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn vs (WC) Adam Taylor/Jason Taylor (štvrťfinále)

ITF Praha (80 000 USD, antuka vonku)

  • 15:30 – (3) Michaela Hončová/Tereza Mrdežová vs Martina di Giuseppeová/Anastasia Grymalská (štvrťfinále)

ITF Horb (25 000 USD, antuka vonku)

  • 13:30 – Vivien Juhászová vs Katharina Gerlachová (1. kolo) *
  • 16:00 – Vivien Juhászová vs (8) Federica di Sarrová (2. kolo) **

ITF Futures Trnava (15 000 USD, antuka vonku)

  • 11:00 – (5) Alex Molčan vs Fábián Marozsán (2. kolo)
  • 11:00 – (Q) Ivan Košec vs (WC) Alexander Ovčarov (2. kolo)
  • 12:30 – Marek Semjan vs (6) Tadeáš Paroulek (2. kolo)
  • 12:30 – (LL) Martin Fekiač vs (4) Arťom Dubrivnyj (2. kolo)
  • 12:30 – (Q) Patrik Obal vs (1) Rio Noguči (2. kolo)
  • 15:00 – (Q) Matej Maruščák vs (2) Danilo Kaleničenko (2. kolo)

* dohrávka za stavu 4:6, 4:4

** v prípade úspešného zvládnutia dohrávky

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

17 + 17 =