Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Streda 25. októbra

Slováci v akcii: Streda 25. októbra

by Majo Malinovský
Miloš Karol

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii trinástka slovenských zástupcov.

M25 Glasgow (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 10:00 – James Davis (Gbr – Q) vs Miloš Karol (Q) – 1. kolo 2:6, 4:6

M15 Al Zahra (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Kuwajt

  • 11:30 – Peter Naď (Q) vs Volodymyr Iakubenko (Ukr) – 1. kolo (3)6:7, 3:6
  • 13:00 – Lawrence Bataljin (Aus)/Jannik Maute (Ger) vs Igor Dudun (Ukr)/Samuel Puškár – osemfinále 3:6, 3:6
  • 13:00 – Younes Lalami Laaroussi (Mar)/Tomáš Lánik vs Boris Butulija (Srb)/Viktor Jovič (Srb – 2.) – osemfinále 6:3, 6:2
  • 14:30 – Peter Naď/Peter Benjamín Privara (4.) vs Bor Artnak (Slo)/Matič Dimič (Slo) – osemfinále 3:6, 6:3, 6:10

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:30 – Jakub Krošlák (Q) vs Saba Purtseladze (Geo – 3.) – 1. kolo 4:6, 5:7

W80 Tyler (80 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 22:00 – Martina Okálová (Q) vs Alana Smithová (Usa) – 1. kolo 6:3, (5)6:7, 2:6
  • 23:30 – Eryn Cayetanová (Usa)/Victoria Huová (Usa) vs Martha Matoulaová (Gre)/Martina Okálová – osemfinále 7:5, 6:4

W60 Glasgow (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 17:00 – Kajsa Rinaldo Perssonová (Swe)/Anna Sisková (Cze) vs Katarína Strešnáková/Emily Webley-Smithová (Gbr) – osemfinále (2)6:7, 7:6(1), 10:8

W25 Loulé (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 12:00 – Daria Chomutsianská (Rus – Q) vs Nina Vargová – 1. kolo 6:2, 6:4

W25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:30 – Tamara Kostičová (Aut – Q) vs Katarína Kužmová (6.) – 1. kolo 6:2, 6:3
  • 14:30 – Anouck Vranckenová Peetersová (Ned – WC) vs Salma Drugdová (Q) – 1. kolo 6:3, 4:6, 4:6



W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:30 – Kali Šupová (Q) vs Gala Arangiová (Arg – LL) – 1. kolo 6:2, 6:3

W15 Villena (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 15:00 – Mia Chudejová/Aleksandra Julia Zuchanská (Pol – 4.) vs Arina Arifullinová (Rus)/Mara Gaeová (Rou) – štvrťfinále 4:6, 6:3, 10:6

Zdroj: ts

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fifteen − one =