Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 7. augusta

Slováci v akcii: Pondelok 7. augusta

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 22 slovenských zástupcov.


WTA Montreal (2 788 468 USD, tvrdý povrch vonku) – Kanada

  • 20:55 – Marta Kosťuková (Ukr)/Shuai Zhangová (Chn) vs Tereza Mihalíková/Yifan Xuová (Chn) – 1. kolo 6:3, 6:4

WTA Challenger Grodzisk Mazowiecki (115 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Poľsko

  • 17:00 – Rebecca Šramková vs Lucrezia Stefaniniová (Ita – 2.) – 1. kolo 6:4, 5:7, 6:2
  • 18:35 – Alicia Barnettová (Gbr)/Olivia Nichollsová (Gbr – 1.) vs Maja Chwalinská (Pol)/Viktória Hrunčáková – osemfinále 7:5, 6:2

M25 Lodž (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 09:30 – Ivo Verčík vs Piotr Galus (Pol – 9.) – kvalifikácia 4:6, 4:6

M25 Osijek (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 09:30 – Pavel Gula vs Romeo Hadzimehmedovič (Srb – 12.) – kvalifikácia 4:6, 3:6
  • 09:30 – Radovan Michalík (4.) vs Pavel Kelo – kvalifikácia 6:1, 6:4
  • 11:00 – Ján Osuský vs Patrik Jurina (Cro – 9.) – kvalifikácia Osuský skreč. pred zápasom

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Michal Krajčí (7.) vs George Gregoriou (Gre) – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 15:45 – Michal Krajčí (7.) vs Gianluca Cadenasso (Ita – 11.) – kvalifikácia 6:2, 5:7, 7:10

W25 Osijek (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 09:30 – Lejla Hana Golubovičová (Usa) vs Laura Svatíková (13.) – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 12:00 – Viktória Lacková vs Timea Jarušková (15.) – kvalifikácia 4:6, 3:6
  • 12:00 – Emma Tóthová (8.) vs Kristina Novaková (Slo) – kvalifikácia 6:0, 6:4
  • 12:00 – Daria Lopatetská (Ukr – 7.) vs Karolína Mráziková – kvalifikácia 6:2, 6:0
  • 12:00 – Eszter Mériová (2.) vs Natália Slabá – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 12:00 – Martina Marušinová vs Panna Bartha (Hun – 16.) – kvalifikácia 3:6, (4)6:7

W25 Roehampton (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 10:00 – Katarína Strešnáková (7.) vs Michelle Dzjachangirová (Ned) – kvalifikácia 6:2, 6:3

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 11:00 – Alisa Yakimakhová (Blr) vs Laura Cíleková (9.) – kvalifikácia 2:6, 4:6
  • 11:00 – Martyna Zaremba (Pol) vs Nina Danišová (15.) – kvalifikácia 2:6, 1:6

W15 Tbilisi (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Gruzínsko

  • 10:30 – Martina Smolenová (8.) vs Julia Iudenkovová (Rus – 10.) – kvalifikácia 6:3, 2:6, 1:10
  • 12:00 – Alica Rusová vs Elizaveta Koklina (Rus – WC) – kvalifikácia 7:5, 6:2

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four × two =