Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 4. septembra

Slováci v akcii: Pondelok 4. septembra

by Majo Malinovský
Jozef Kovalík, Bratislava Open 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 24 slovenských zástupcov.


Juniorský US Open – New York (tvrdý povrch vonku) – USA

ATP Challenger Istanbul (80 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Turecko

  • 09:00 – Leo Borg (Swe – 2.) vs Lukáš Pokorný (12.) – kvalifikácia 7:6(3), 4:6, 6:1

ATP Challenger Tulln (118 000 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 13:30 – Henri Squire (Ger) vs Jozef Kovalík (5.) – 1. kolo (3)6:7, 6:2, 6:4

ATP Challenger Istanbul (80 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Turecko

  • 13:45 – Norbert Gombos (8.) vs Denis Jevsejev (Kaz) – 1. kolo 6:4, 1:6, 2:6

WTA Challenger Bari (100 000 EUR, antuka vonku) – Taliansko

  • 13:30 – Laura Pigossiová (Bra – 6.) vs Rebecca Šramková – 1. kolo 3:6, 1:6

M25 Maribor (25 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 10:00 – Niklas Waldner (Aut – 5.) vs Dušan Baranec – kvalifikácia 6:3, 2:6, 10:2

M15 Budapešť (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Maďarsko

  • 11:30 – Jakub Krošlák (3.) vs Michal Krajčí (11.) – kvalifikácia 4:6, 7:5, 7:10
  • 13:00 – Elias Julian Werner (Ger) vs Peter Naď (14.) – kvalifikácia 2:6, 2:6

M15 Constanta (15 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 11:15 – Jakub Kaťuch (4.) vs Tudor Stefan Gheorghita (Rou) – kvalifikácia 6:0, 6:2



W60 Viedeň (60 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 11:00 – Martina Okálová vs Adrienn Nagyová (Hun – 16.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 13:30 – Nina Vargová vs Oana Georgeta Simionová (Rou – 14.) – kvalifikácia 7:5, 3:6, 6:1
  • 14:45 – Lucia Cortez Llorca (Esp – 1.) vs Sofia Milatová – kvalifikácia 7:5, 6:3
  • 14:45 – Emma Tóthová vs Radka Zelníčková (10.) – kvalifikácia 6:1, 4:6, 6:3
  • 14:45 – Katarína Strešnáková (8.) vs Silvia Njiričová (Cro) – kvalifikácia 2:6, 2:6

W25 Frýdek Místek (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Salma Drugdová (2.) vs Diana Maščeníková – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 10:00 – Ema Harajda (Cze) vs Martina Smolenová (10.) – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 11:00 – Nadiya Kolbová (Ukr – 1.) vs Adela Polakovičová – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 11:00 – Timea Jarušková (4.) vs Terézia Perháčová – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 12:00 – Mia Chudejová (5.) vs Oriana Gniewkowská (Pol) – kvalifikácia 4:6, 4:6
  • 12:00 – Martina Marušinová (6.) vs Libuše Havlová (Cze) – kvalifikácia 6:3, 6:2

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

two × three =