Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 23. november

Slováci v akcii: Pondelok 23. november

by Majo Malinovský
Krištof Minárik

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch objaví až osemnásť našich zástupcov, ktorým budeme držať palce.


V Bratislave sa rozbieha halové podujatie, v ktorého kvalifikácii máme na úvod až 15 zástupcov. Najviac púta pozornosť domáce derby medzi Martinom Dobrým a nasadenou pätnástkou Nikolasom Ľahkým, Lapin a Stehlík si na domácej pôde zmerajú sily s dvomi najvyššie nasadenými súpermi.

Slovenské derby aj v Grécku

V gréckom Heraklióne sa hneď na úvod proti sebe postavia dve slovenské tenistky, keď si to v kvalifikácii rozdajú Alica Rusová a Laura Svatíková.

Milatová v Španielsku proti domácej hráčke

V španielskej Gran Canarii už v druhom kvalifikačnom vystúpení zabojuje Sofia Milatová, na ktorú čaká domáca Vilarová.



M15 Bratislava (15 000 EUR, tvrdý povrch hala)

  • 10:00 – Mihailo Popovic (Srb – 8.) vs Juraj Pivoluska – 1. kolo kvalifikácie 6:1, 6:1
  • 10:00 – Tomáš Lánik vs Vitalij Ščerba (Ukr – 13.) – 1. kolo kvalifikácie 4:6, 4:6
  • 10:00 – Yvo Panák (Cze) vs Peter Naď – 1. kolo kvalifikácie 6:2, 6:2
  • 11:00 – Yann Wojcik (Pol – 7.) vs Radovan Michalík (WC) – 1. kolo kvalifikácie 6:1, 6:3
  • 11:00 – Matej Gálik (WC) vs Benedikt Emesz (Aut – 14.) – 1. kolo kvalifikácie 6:3, 3:6, 4:10
  • 11:00 – Jakub Kaťuch vs Noah Thurner (Ger – 10.) – 1. kolo kvalifikácie 6:7, 7:5, 9:11
  • 12:00 – Martin Dobrý vs Nikolas Ľahký (15.) – 1. kolo kvalifikácie 3:6, 6:1, 10:5
  • 12:00 – Miloš Karol (WC) vs Michael Weindl (Ger – 16.) – 1. kolo kvalifikácie 7:6, 6:4
  • 12:00 – Leyton Rivera (Nor) vs Krištof Minárik (9.) – 1. kolo kvalifikácie 0:6, 2:6
  • 13:00 – Vadym Ursu (Ukr – Alt) vs Andrej Stehlík – 1. kolo kvalifikácie 6:2, 6:2
  • 13:00 – Yann Marti (Sui – 2.) vs Patrik Lapin – 1. kolo kvalifikácie 6:0, 6:1
  • 13:00 – Michal Mikula (Pol – 4.) vs János Fekete (WC) – 1. kolo kvalifikácie 7:5, 6:3
  • 14:00 – Samuel Paulovčák vs Luigi Castelletti (Ita – 12.) – 1. kolo kvalifikácie 4:6, 4:6
  • 14:00 – Kai Lemstra (Ger – 6.) vs Patrik Jančovič – 1. kolo kvalifikácie 6:2, 6:2

W15 Heraklion (15 000 EUR, antuka vonku)

  • 10:00 – Alica Rusová vs Laura Svatíková – 1. kolo kvalifikácie 7:5, 6:4

W15 Las Palmas De Gran Canaria (15 000 EUR, antuka vonku)

  • 11:30 – Raquel Gonzalez Vilarová (Esp) vs Sofia Milatová – 2. kolo kvalifikácie 4:6, 6:3, 8:10



Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four × 2 =