Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 21. augusta

Slováci v akcii: Pondelok 21. augusta

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 21 slovenských zástupcov.


WTA Cleveland (271 363 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

M25 Poznaň (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 11:00 – Lukáš Palovič (1.) vs Dimitris Sakellaridis (Gre) – kvalifikácia 6:3, 6:0

M15 Huy (15 000 USD, antuka vonku) – Belgicko

  • 09:00 – Samuel Puškár (5.) vs Kylian Collignon (Bel) – kvalifikácia 7:6(2), 3:6, 10:7
  • 10:15 – Andrej Krajčík vs Frederic Schlossmann (Ger – 15.) – kvalifikácia 5:7, 6:3, 10:8
  • 15:00 – Samuel Puškár (5.) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 4:6, 0:6

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Rayen Hermassi (Tun) vs Martin Dobrý – kvalifikácia 6:7, 5:7
  • 10:30 – Jakub Krošlák (6.) vs Gabriele Volpi (Ita) – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 10:30 – Ilgiz Kamchibekov (Kgz) vs Michal Krajčí (12.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 14:00 – Mohammad Alkotop (Jor – WC) vs Martin Dobrý – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 14:00 – Jakub Krošlák (6.) vs Michal Krajčí (12.) – kvalifikácia 7:5, 2:6, 10:6

W60 Přerov (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Mia Rističová (Srb – 1.) vs Sofia Milatová – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 10:00 – Laura Svatíková vs Maria Jose Portillo Ramirezová (Mex – 15.) – kvalifikácia 3:6, 1:6
  • 10:00 – Barbora Michálková (Cze – WC) vs Katarína Strešnáková (12.) – kvalifikácia 2:6, 0:5 a skreč. Michálková
  • 11:00 – Pia Lovričová (Slo – 6.) vs Nina Vargová (WC) – kvalifikácia 3:6, 6:2, 2:6
  • 11:00 – Chiara Schollová (Usa – 2.) vs Timea Jarušková – kvalifikácia 5:7, 3:6
  • 12:00 – Alice Rameová (Fra – 8.) vs Martina Okálová – kvalifikácia 3:6, 1:6

W25 Bydgoszcz (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 10:00 – Maria Glowacká (Pol) vs Karolína Mráziková (15.) – kvalifikácia 3:6, 1:6
  • 11:30 – Marcelina Podlinská (Pol – 5.) vs Kristína Mráziková – kvalifikácia 6:0, 7:6(3)
  • 11:30 – Adela Polakovičová vs Natália Slabá (12.) – kvalifikácia 4:6, 7:6(5), 10:12
  • 13:00 – Salma Drugdová (4.) vs Ema Bolebruchová – kvalifikácia 6:0, 6:2

W15 Monastir (15 000 USD, antuka vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Martyna Zaremba (Pol) vs Laura Cíleková (9.) – kvalifikácia Cíleková skreč. pred zápasom

W15 Wanfercee-Baulet (15 000 USD, antuka vonku) – Belgicko

  • 17:30 – Polina Bachmutkinová (Rus – 2.) vs Viktória Lacková – kvalifikácia 7:5, 6:0

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

two × two =