Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 17. jún

Slováci v akcii: Pondelok 17. jún

by Majo Malinovský
Lukáš Klein, ATP Mutua Madrid Open

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 19 slovenských zástupcov.

ATP Sassuolo challenger (148 625 EUR, antuka vonku) – Taliansko

  • 10:00 – Martin Kližan vs Luka Mikrut (Cro – 9.) – finále kvalifikácie 6:2, (3)6:7, 7:6(5)

ATP Ilkley challenger (148 625 EUR, tráva vonku) – Veľká Británia

  • 15:00 – Ryan Peniston (Gbr – WC) vs Lukáš Klein – 1. kolo odložené

ATP Blois challenger (36 900 EUR, antuka vonku) – Francúzsko

  • 10:00 – Peter Benjamín Privara vs Andrea Guerrieri (Ita – 11.) – kvalifikácia 7:6(5), 6:3
  • 11:30 – Jose Rubin Statham (Nzl – Alt) vs Norbert Gombos (10.) – kvalifikácia 2:6, 3:6

M15 Nyiregyháza (15 000 USD, antuka vonku) – Maďarsko

  • 10:00 – Dušan Baranec vs Botond Kisantal (Hun) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 10:00 – Lucio Carnevalle (Arg) vs Samuel Kyjaci – kvalifikácia 6:2, 6:0
  • 10:00 – Samuel Puškár vs Gregor Hausberger (Aut) – kvalifikácia 6:2, 6:3
  • 10:00 – Michal Novanský vs Radovan Michalík – kvalifikácia 4:6, 4:6
  • 10:00 – Maj Najvirt Kolarić (Srb) vs Peter Naď – kvalifikácia 5:7, 0:1 a skreč. Kolarič
  • 11:30 – Jakub Krošlák vs Gábor Hornung (Hun) – kvalifikácia 4:6, 2:6



W75 Olomouc (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Daniela Darta Feldmaneová (Lat) vs Martina Okálová – kvalifikácia 3:6, 0:6
  • 11:00 – Salma Drugdová vs Jesika Malečková (Cze) – kvalifikácia 3:6, 4:6
  • 12:00 – Anika Jašková vs Sofia Šapatovová (Geo) – kvalifikácia 7:6(4), 7:5
  • 12:00 – Michaela Bayerlová (Cze) vs Eszter Mériová – kvalifikácia 0:6, 3:6

W50 Ystad (40 000 USD, antuka vonku) – Švédsko

  • 14:30 – Nina Vargová vs Emilie Eldeová (Nor) – kvalifikácia 6:0, 6:0

W15 Bukurešť (15 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 10:00 – Laura Svatíková vs Patricia Rodríguezová Carreterová (Esp) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 10:00 – Alexandra Mihaela Maziluová (Rou) vs Karolína Mráziková – kvalifikácia 0:6, 1:6

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 08:00 – Kaat Coppezová (Bel) vs Nikola Daubnerová – kvalifikácia 3:6, 6:4, 7:10

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 11:30 – Severine Deppnerová (Fra) vs Ivana Gombitová – kvalifikácia 6:2, 6:0

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × 1 =