Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 27. augusta

Slováci v akcii: Nedeľa 27. augusta

by Majo Malinovský
Katarína Strešnáková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 19 slovenských zástupcov.


M25 Jablonec nad Nisou (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 12:30 – Dung Em Oliver Dao (6.) vs Paolo Vasquez Gehrke (Ger) – kvalifikácia 6:1, 6:3
  • 14:00 – Petr Maštálka (Cze) vs Pavel Gula (16.) – kvalifikácia 7:5, 4:6, 8:10

M15 Bukurešť (15 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 11:00 – Jakub Kaťuch (1.) vs Rares Petru PoPa (Rou) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 11:00 – Mateo Bejenaru (Rou – 7.) vs Lukáš Jeleník – kvalifikácia 6:0, 6:0

M15 Budapešť (15 000 USD, antuka vonku) – Maďarsko

  • 09:00 – Alfréd Almási vs Martin Zeljenka (Hun – 15.) – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 13:30 – Amit Vales (Isr – 1.) vs Roland Hlaváč – kvalifikácia 6:0, 6:0
  • 16:30 – Gabor Hornung (Hun – WC) vs Michal Krajčí (16.) – kvalifikácia 4:6, 2:6

M15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 14:00 – Peter Kučera vs Vladan Tadič (Bih – 16.) – kvalifikácia 1:6, 0:6

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:30 – Seydina Andre (Sen) vs Lukáš Pokorný (6.) – finále 3:6, 6:2, 7:6(6)

M15 Viedeň (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:30 – Daniel Orlita (Cze – 6.) vs Ján Osuský – kvalifikácia Osuský skreč. pred zápasom
  • 12:30 – Lukas Klampfl (Aut) vs Andrej Krajčík (14.) – kvalifikácia 2:6, 5:7
  • 12:30 – Marc Antoine Gaillard (Fra – 2.) vs Jánoš Fekete – kvalifikácia 6:4, 4:6, 5:10

W60 Praha (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 14:00 – Tatiana Pieriová (Ita – 7.) vs Emma Tóthová – kvalifikácia 6:4, 3:6, 6:3
  • 14:00 – Katarína Strešnáková (4.) vs Magdaléna Smékalová (Cze – WC) – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 15:30 – Eszter Mériová (5.) vs Sofia Milatová – kvalifikácia 6:2, 2:6, 6:4
  • 16:00 – Aneta Laboutková (Cze – 8.) vs Martina Okálová – kvalifikácia 4:6, 4:6

W15 Brašov (15 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 10:00 – Sára Šarinová vs Gabriela Aura Zarnoveanuová (Rou) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 14:00 – Adela Polakovičová vs Vanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanuová (Rou) – kvalifikácia 2:6, 1:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

13 + eleven =