Norbert Gombos (Foto: TASR/AP - Michel Euler)

Slováci v akcii: Nedeľa 24. júla

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví 19 slovenských zástupcov.


Gombos o hlavnú v Umagu

Norbert Gombos na turnaji v Umagu zabojuje už o hlavnú súťaž, jeho súperom vo finále kvalifikácie bude včerajší premožiteľ Filipa Horanského Talian Franco Agamenone.

Na turnajoch nižšej kategórie sa v úvodných kvalifikačných súbojoch predstaví až osemnástka našich tenistov, držíme palce!



ATP Umag (597 900 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 18:00 – Norbert Gombos (2.) vs Franco Agamenone (Ita – 6.) – kvalifikácia 4:6, 6:1, 5:7

M25+H Bacau (25 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 13:30 – Peter Samoši vs Daniel Florenta (Mda) – kvalifikácia 6:4, 6:3

M25 Denia (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 10:00 – Alfréd Almási vs Nil Regas Luis (Esp – 16.) – kvalifikácia 3:6, 6:4, 7-10

M15 Kottingbrunn (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Lukáš Palovič (1.) vs Alexander Richards (Usa) – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 10:30 – Andrej Stehlík vs Pietro Pirolt (Aut) – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 11:00 – Hans Peter Kaufmann (Aut) vs Tomáš Lánik (11.) – kvalifikácia 3:6, 4:6
  • 12:30 – Jordan Betesh (Fra) vs Matej Gálik (10.) – kvalifikácia 6:7, 6:4, 10-6
  • 12:30 – Michal Novanský (6.) vs Siddhant Mahala (Ind – WC) – kvalifikácia 6:1, 6:2

M15 Monastir (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Samuel Puškár (1.) vs Zhenxiong Dong (Chn) – kvalifikácia 3:6, 0:6
  • 10:00 – Oren Vasser (Usa – WC) vs Dušan Baranec (WC) – kvalifikácia 6:0, 6:3
  • 10:30 – Leonardo Rossi (Ita – 2.) vs Kristián Janči – kvalifikácia 7:6, 6:2
  • 12:30 – Giacomo Gobbi (Ita) vs Jakub Krošlák (15.) – kvalifikácia 4:6, 1:6
  • 15:00 – Sheng Tang (Chn – 8.) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 6:4, 6:3

W60 Cordenons (60 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 13:00 – Sofia Shapatava (Geo – 2.) vs Bianca Behúlová – kvalifikácia 6:7(4), 6:3, 10-12
  • 14:30 – Timea Jarušková vs Ziva Falknerová (Slo – 15.) – kvalifikácia 6:1, 6:2

W25 Nottingham (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 10:00 – Holly Hutchinson (Gbr) vs Katarína Strešnáková (12.) – kvalifikácia 2:6, 6:3, 5-10

W15 Kottingbrunn (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 12:00 – Katerina Tsygourovová (Sui) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 12:00 – Natália Slabá vs Linda Ševčíková (Cze) – kvalifikácia 3:6, 7:6, 10-6

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Linda Ajimiová (Tun) vs Ela Pláteníková – kvalifikácia 0:6, 0:6

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Dominika Cibulková, Maldivy, Rodinná dovolenka

Dominika Cibulková odhalila radostnú novinku

Dominika Cibulková očakáva druhý prírastok do rodiny. 33-ročná bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková na instagrame …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × four =