Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 23. júla

Slováci v akcii: Nedeľa 23. júla

by Majo Malinovský
Anna Karolína Schmiedlová, Roland Garros 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 17 slovenských zástupcov.


Kovalík po včerajšom vyradení ruského favorita dnes bude bojovať už vo finále kvalifikácie, do kvalifikácie vstúpi v poľskej Varšave aj Rebecca Šramková a prvé kolo v nemeckom Hamburgu čaká na Annu Karolínu Schmiedlovú.

Okrem toho bude dnes v akcii aj ďalšia štrnástka našich, držíme palce!



ATP Hamburg (1 831 515 EUR, antuka vonku) – Nemecko

  • 19:30 – Jozef Kovalík vs Elias Ymer (Swe) – finále kvalifikácie 3:6, 3:6

WTA Hamburg (225 480 EUR, antuka vonku) – Nemecko

WTA Varšava (259 303 USD, tvrdý povrch vonku) – Poľsko

  • 11:00 – Rebecca Šramková (2.) vs Naiktha Bainsová (Gbr) – kvalifikácia 4:6, 6:2, 6:4

M25+H Bacau (25 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 14:00 – Rares Teodor Pieleanu (Rou – WC) vs Pavel Kelo – kvalifikácia 6:4, 1:6, 5:10

M25 Denia (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 10:00 – Samuel Kyjaci vs Sergio Callejón Hernando (Esp) – kvalifikácia 1:6, 0:6

M25 Kramsach (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Ivo Verčík vs Artem Podorožny (Ukr – 12.) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 12:30 – Lambert Ruland (Ger) vs Jakub Kaťuch (10.) – kvalifikácia 6:2, 6:4
  • 12:30 – Alfréd Almási (7.) vs Martin Beneš (Cze) – kvalifikácia 3:6, 4:6
  • 13:30 – Matej Gálik vs Erwin Troebinger (Ita) – kvalifikácia 6:0, 0:6, 8:10



M15 Novi Sad (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 13:30 – Dimitrije Zubač (Srb) vs Peter Naď – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 13:30 – Nikša Aršič (Srb) vs Tomáš Lánik (11.) – kvalifikácia 7:5, 2:6, 10:12
  • 15:00 – Aleksandar Mihailovič (Srb – WC) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 6:0, 0:6, 10:7
  • 16:00 – Samuel Paulovčák vs Nazar Oliynykov (Cro) – kvalifikácia 3:6, 4:6
  • 16:00 – Tilen Kovać (Slo) vs Samuel Puškár (16.) – kvalifikácia 0:6, 2:6

M15 Vejle (15 000 USD, antuka vonku) – Dánsko

  • 15:30 – Radovan Michalík vs Michael Wright (Usa) – kvalifikácia

W25 El Espinar/Segovia (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 15:30 – Jimena Gómezová (Esp – WC) vs Alica Rusová (13.) – kvalifikácia 7:5, 3:6, 10:5

W15 Casablanca (15 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 14:00 – Karolína Mráziková vs Jadesola Coleová (Gbr) – kvalifikácia 6:2, 6:0

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × five =