Anna Karolína Schmiedlová
Anna Karolína Schmiedlová (Foto: TASR/AP - Thibault Camus)

Slováci v akcii: Nedeľa 21. augusta

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch objaví až 24 našich zástupcov.


Schmiedlová v Kanade, Karol v Prahe

V kanadskom Granby odštartuje svoju púť Anna Karolína Schmiedlová, v kvalifikácii na challengerové podujatie v Prahe sa predstaví Miloš Karol.

Pokorný o dve víťazné trofeje

Lukáš Pokorný v Rakúsku zabojuje o víťazné double, keď ho čaká finálový duel tak v singli ako aj vo štvorhre.

Okrem toho bude v hre ďalších 21 našich zástupcov.

Držíme palce!



WTA Granby (251 750 USD, tvrdý povrch vonku) – Kanada

  • pondelok 00:30 – Anna Karolína Schmiedlová vs Daria Savilleová (Aus – 9.) – 1. kolo 3:6, 3:6

ATP Praha challenger (32 160 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 09:00 – Miloš Karol (Alt) vs Tristan Lamasine (Fra – 12.) – kvalifikácia 2:6, 3:6

M25 Poznaň (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 10:00 – Mikolaj Plenkiewicz (Pol) vs Pavel Gula – kvalifikácia 3:6, 0:6
  • 13:00 – Peter Kučera vs Zdeněk Děrkas (Cze) – kvalifikácia 2:6, 1:6
  • 13:00 – Ivo Verčík vs Ali Mirzakhani (Ger) – kvalifikácia 6:4, 6:1
  • 14:30 – Peter Samoši vs Michal Matuszewski (Pol) – kvalifikácia 0:6, 4:6
  • 14:30 – Filip Bojko (Pol) vs Ján Osuský – kvalifikácia 6:0, 6:0

M15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:00 – Lukáš Pokorný vs Timo Stodder (Ger – 2.) – finále 2:6, 3:6
  • 13:00 – Lukáš Pokorný/Timo Stodder (Ger – 1.) vs Jan Dimitrijevič (Slo)/Maj Premzl (Slo) – finále 6:4, 6:2
  • 11:00 – Nicolas Hollender (Arg) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 6:7, 4:6
  • 11:00 – Gino Romano (Arg) vs Jakub Kaťuch (8.) – kvalifikácia 7:5, 7:6
  • 13:00 – Alen Rogić Hadzalić (Cro – 2.) vs Alfréd Almási – kvalifikácia
  • 13:00 – Adam Blecha (Cze) vs Jakub Krošlák (7.) – kvalifikácia 7:6, 6:2
  • 13:00 – Dušan Baranec vs Frederic Vogell (Sui) – kvalifikácia

M15 Celje (15 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 16:00 – Noa Vukadin (Cro) vs Radovan Michalík (10.) – kvalifikácia 4:6, 2:6



W25 Roehampton (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 14:30 – Katarína Strešnáková (6.) vs Anna Popescuová (Gbr) – kvalifikácia 6:2, 6:2

W15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Terézia Baraniaková vs Lucia Krivosudská – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 10:00 – Lara Diaz Zayasová (Arg) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 0:6, 1:6
  • 11:00 – Lisa Gruberová (Aut) vs Martina Okálová – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 12:00 – Lena Ramharterová (Aut) vs Klára Švorcová – kvalifikácia 4:6, 1:6
  • 12:00 – Kristína Mráziková vs Benedetta Ortenziová (Ita – 10.) – kvalifikácia 2:6, 4:6
  • 13:00 – Ana Prso (Aus) vs Mia Mayerová – kvalifikácia
  • 15:00 – Natália Slabá vs Natalija Seničová (Srb – 9.) – kvalifikácia 4:6, 4:6
  • 15:00 – Noemi Babíková vs Costanza Traversiová (Ita – 7.) – kvalifikácia 7:5, 3:6, 3:10

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen − seven =