Home Správy Škamlová a Šramková cez víkend o hlavnú súťaž WTA turnaja v Bukurešti

Škamlová a Šramková cez víkend o hlavnú súťaž WTA turnaja v Bukurešti

by Michal Pokrivka

BUKUREŠŤ – Chantal Škamlová a Rebecca Šramková zabojujú cez víkend o hlavnú súťaž WTA International turnaja v rumunskej Bukurešti (250 000 USD, antuka vonku).

Väčšie šance by mala mať Rebecca Šramková (291. v rebríčku WTA), ktorá začne proti Turkyni Basak Eraydinovej (272.). Ak uspeje, zmeria si sily so šiestou nasadenou Dejanou Radanovičovou zo Srbska alebo Nemkou Anne Schäferovou. Vo finále eliminácie by ju nemala minúť jednotka žrebu Deborah Chiesová z Talianska.

Chantal Škamlová (274.) sa už sústredí na štvorhru, ale využíva ešte posledné možnosti zahrať si dvojhru. V Rumunsku ju v 1. kole čaká domáca Cristina Dinuová (341.). Víťazka sa môže tešiť na štvrtú nasadenú Španielku Paulu Badosovú Gibertovú alebo Nórku Ulrikke Eikeriovú. V rovnakej sekcii žrebu jej aj ôsma nasadená Bulharka Sesil Karatančevová – predpokladaná súperka v prípade prieniku do finále kvalifikácie.

Kompletný žreb kvalifikácie nájdete TU. V hlavnej súťaži by mali hájiť slovenské farby Anna Karolína Schmiedlová a Jana Čepelová.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

sixteen + thirteen =