Home Najdôležitejšie Semifinalistka Roland Garros po nepríjemnom zážitku s políciou: Urobila som chybu, ale…

Semifinalistka Roland Garros po nepríjemnom zážitku s políciou: Urobila som chybu, ale…

by Majo Malinovský
Kirsten Flipkensová

BRUSEL – Belgická deblová semifinalistka parížskeho Roland Garros v minulom roku Kirsten Flipkensová (34) si posťažovala na nepríjemný zážitok s políciou, ktorý sa nezaobišiel bez pokuty.

Rodáčka z Geelu cez víkend dostala pokutu 250 eur za neúmyselné prekročenie holandských hraníc pri jazde na bicykli. Flipkensová si úprimne chybu uznala, ale nepáčilo sa jej, ako sa k nej polícia správala.

Semifinalistku štvorhry minuloročného Roland Garros do susedného Holandska nešťastne doviedla cyklonavigácia: “Zadala som si náhodnú trasu 130 kilometrov. Akonáhle som zistila, že som v Holandsku, okamžite som sa vydala najkratšou cestou do Belgicka. Policajti ma videli prichádzať z kilometrovej diaľky, napriek tomu museli zapínať sirény a správať sa ku mne ako ku zločincovi,” posťažovala sa Belgičanka.Ešte väčší hnev sa víťazky jediného turnaja WTA v dvojhre a piatich vo štvorhre zmoznil potom, čo sa krátko po incidente dala do reči s jedným náhodným cyklistom. Ten sa jej priznal, že za rovnaký prehrešok skončil len s napomenutím. “Dobre, urobila som chybu, ale polícia by sa mala správať zodpovedajúcim spôsobom a byť konzistentná,” dodala dlhoročná belgická fedcupová reprezentantka.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × three =