Rafael Nadal, Novak Djokovič
Rafael Nadal a Novak Djokovič (Foto: TASR/AP - Nic Bothma)

Rafael Nadal reagoval na to, že Djokovič si zahrá na Australian Open: Tieto slová hovoria za všetko!

Španielsky tenista Rafael Nadal sa vyjadril k povoleniu Novakovi Djokovičovi štartovať na grandslamovom Australian Open.


Novak Djokovič bude mať povolený vstup do Austrálie a môže sa zúčastniť grandslamového Australian Open. Súvisí to s uvoľnením opatrení v boji proti pandémii koronavírusu.

„Tenis je lepší, keď sú na kurte najlepší hráči. Koniec-koncov, nepotrebujeme vytvárať veľa príbehov. To, čo sa stalo minulý rok v Austrálii, neprospelo nášmu športu. Je to už minulosť. Roger už nehrá. Pre zranenie som vynechal veľa grandslamových turnajov. Novak tam minulý rok hrať nemohol. Všetko je to minulosťou,“ reagoval Rafael Nadal, ktorého cituje tlačová služba ATP.

„Novak tam opäť bude môcť hrať a to je najlepšia možná správa vzhľadom k tomu, že vírus sa teraz zdá byť pod väčšou kontrolou po celom svete. Tak prečo nie? Som šťastný za neho, šťastný za turnaj, šťastný za fanúšikov. A to je všetko,“ dodal španielsky tenista a 22-násobný grandslamový víťaz, ktorý bude v Melbourne obhajovať titul.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Novak Djokovič, Rafael Nadal

Nadal favoritom na predĺženie víťaznej série: Djokovič sa do nominácie opäť nevošiel

BRATISLAVA – Tenisová ATP zverejnila nomináciu na tradičné ocenenie fair-play za uplynulý rok. Nole opäť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 − 6 =