Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP)

Posielal ju zabiť sa, nevery, intímna korešpondencia so známou speváčkou: Kyrgiosova Chiara prehovorila

Nick Kyrgios sa opäť vyfarbil. Po incidente na hoteli prehovorila jeho priateľka Chiara, čo si pri ňom musela vytrpieť.


Nick Kyrgios má povesť rebela na kurtoch aj mimo nich. Ďalší olej do ohňa prilial po tom, čo musela v hoteli zasahovať polícia pre hlasnú hádku s priateľkou Chiarou Passariovou. Dvojica bola zavretá na jednej izbe v hoteli v austrálskom Adelaide, kde prechádzali dvojtýždňovou karanténou po návrate z Bostonu. Policajti situáciu vyriešili tak, že oboch dali do osobitnej izby.

Chiara obvinila Kyrgiosa z nevier a výzvy na samovraždu

Passariová zverejnila na sociálnej sieti instagram screenshoty svojej korešpondencie s Kyrgiosom a dala k nim vlastné komentáre. Passariová obviňuje austrálskeho tenistu najmä z početných nevier, z ktorých jednu mal ospravedlňovať priateľským bozkom.

Podľa vyjadrení Passariovej mal Kyrgios udržiavať počas ich vzťahu intímnu korešpondenciu so známou speváčkou Ritou Orou a mal sa tým chváliť svojim priateľom.

„Dala som výpoveď v práci a odsťahovala som sa z bytu, aby som s ním mohla cestovať. On ma neustále ponižoval, nazýval ma lenivým zadkom a nezamestnaným loserom. V skutočnom živote je rovnaký ako na kurte, možno ešte horší,“ odhaľovala Passariová.

Zverejnená komunikácia s tenistom odhaľuje aj ďalšie detaily, napríklad, že jej Kyrgios napísal, aby išla spáchať samovraždu. „Hovoríš mi, aby som išla spáchať samovraždu? Zdá sa ti to vtipné?,“ písala mu na to Chiara.About Jaroslav Šípkar

Check Also

účastníci finálového súboja v Lošinj

VIDEO Martin s Rakúšanom Weissbornom ovládli challenger v Lošinj: Turnaj vyhrali bez straty setu!

LOŠINJ – Slovenský tenista Andrej Martin spolu s Rakúšanom Tristanom-Samuelom Weissbornom získali titul vo štvorhre na challengeri …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen + twelve =