Home Najdôležitejšie Polášek s Dodigom v Madride o finále nezabojujú: Stopku im vystavil nenasadený belgický pár

Filip Polášek, Ivan Dodig

MADRID – Slovenský tenista Filip Polášek a Chorvát Ivan Dodig vypadli na turnaji ATP v Madride vo štvrťfinále štvorhry.

Ako turnajové štvorky prehrali s nenasadenou belgickou dvojicou Sander Gille, Joran Vliegen po setoch 3:6, 6:3 a 5:10.

O osude prvého setu rozhodla druhá hra zápas, v ktorej si slovensko-chorvátsky pár neudržal podanie a za 36 minút stratil úvodné dejstvo po výsledku 3:6.

V druhom síce na úvodnom servise úspešne odvrátili tri brejkbaly súperov a po brejku vo ôsmej hre sa napokon radovali z triumfu 6:3, ale aj tak im nebol postup dopriaty. V rozhodujúcom supertajbrejku ťahali favoriti za kratší koniec a o finále si tak v Madride nezahrajú.

štvorhra – štvrťfinále: Sander Gille, Joran Vliegen (Belg.) – Ivan Dodig, Filip POLÁŠEK (4-Chorv./SR) 6:3, 3:6, 10:5