Foto: TASR

Podľa Wawrinku je za Federerovým návrhom niečo viac. Kyrgios sa nezaprel

ŽENEVA – Keď Švajčiar Roger Federer včera poobede na Twitteri navrhol spojenie ATP a WTA, dočkal sa takmer výlučne pozitívnych reakcií. Trochu inak to vidí Austrálčan Nick Kyrgios a večer si zašpekuloval ďalší švajčiarsky velikán Stan Wawrinka.

„Pýtal sa niekto väčšiny hráčov z okruhu ATP, čo si myslia o spojení s WTA a či je to pre nás dobré?“ napísal večer kritický príspevok austrálsky búrlivák Nick Kyrgios. Rodák z Canberry tak opäť potvrdil, že nemá problém vyjadriť svoj názor kedykoľvek a na čokoľvek. A nebojí sa ísť proti väčšine ani pri návrhu, ktorý vzišiel z hlavy jeho obľúbenca Rogera Federera.

Stan Wawrinka absolvoval večer videorozhovor s bývalou americkou tenistkou Chris Evertovou. Samozrejme, potenciálne spájanie organizácií v ňom nemohlo byť ignorované. „Nemyslím si, že to bol len jeho (Federerov) návrh. Podľa mňa je za tým niečo viac. Andrea Gaudenzi (šéf ATP, pozn. red.) už o tom hovoril. Z môjho pohľadu by bolo pre fanúšikov, hráčov i hráčky skvelé mať len jeden okruh. Treba len nájsť správny spôsob, ako to spraviť. Verím, že by to bolo pre tenis výborné, ale neviem, či to bude možné,“ povedal Švajčiar podľa portálu Tennis 365.

About Michal Pokrivka

Check Also

Tereza Mihalíková

Slováci v akcii: Nedeľa 1. októbra

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 23 slovenských zástupcov. Mihalíková v debli v Pekingu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 − nine =