Home Najdôležitejšie Po prehre s Kvitovou to riadne schytala: Si príšerná, mala by si skončiť s tenisom a robiť inú kariéru!

Po prehre s Kvitovou to riadne schytala: Si príšerná, mala by si skončiť s tenisom a robiť inú kariéru!

by Majo Malinovský
Andrea Petkovicová

BERLÍN – Nemecká tenistka Andrea Petkovičová sa na internete stala terčom urážlivých vyjadrení. Zámienku pre neprajníka dodala jej prehra na exhibičnom turnaji v Berlíne proti Češke Petre Kvitovej 4:6, 1:6.


Tridsaťdvaročná Petkovičová je aktuálne na 87. mieste rebríčka WTA, v prvej desiatke bola naposledy v roku 2015. “Si príšerná, mala by si skončiť s tenisom a robiť inú kariéru,” zverejnila nemenovaná osoba na instagrame. Tridsaťdvaročná tenistka však nezostala ticho a na neprajníka zareagovala. “Kde žiješ? Pod skalou? Bratku, skús vrátiť Kvitovej servis ľavačkou na tráve ty a povedz, ako to dopadlo. Ja už sa snažím zvládať tri kariéry,” napísala.Nemka pôvodne ohlásila koniec kariéry po sezóne 2020. Keďže pre pandémiu koronavírusu sa tenisové dianie zastavilo, rozhodla sa pokračovať ďalej. Okrem tenisu sa už však venuje aj knižnému klubu a je spolupracovníčkou nemeckej verejnoprávnej televízie ZDF. Správu priniesla agentúra AFP.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fourteen − 6 =