Home Najdôležitejšie Patrick Mouratoglou: Traja najväčší favoriti na zisk titulu na US Open

Patrick Mouratoglou: Traja najväčší favoriti na zisk titulu na US Open

by Jaroslav Šípkar
Daniil Medvedev, ATP Monte Carlo

Renomovaný tenisový tréner a televízny expert Patrick Mouratoglou odhalil, ktorých troch hráčov považuje za najväčších favoritov na zisk titulu na grandslamovom US Open.


Carlos Alcaraz, Novak Djokovič a Daniil Medvedev – traja najhorúcejší adepti na zisk titulu na záverečnom grandslame sezóny US Open podľa uznávaného tenisového trénera a televízneho experta Patricka Mouratogloua.

“Daniil mal neuveriteľný začiatok sezóny, je to grandslamový víťaz. Veľmi ma zaujíma, či toho bude schopný, tak ako to dokázal v minulosti. Či dokáže toto leto vyhrať veľa turnajov na tvrdom povrchu. Pretože ak áno, bude jedným z chlapcov, ktorí môžu vyhrať US Open,” hovoril Patrick Mouratoglou na svojom instagrame.

“A potom samozrejme Sinner, Holger Rune a ďalší. Ale máme Alcaraza, Djokoviča a Medvedeva, troch hráčov, ktorí sú blízko pokiaľ ide o ich úroveň na víťazstvo grandslamu,” dodal.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

5 − five =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy