Home Najdôležitejšie Paire prišiel pred Roland Garros s prekvapivou správou: Do svojho tímu angažoval zaujímavú posilu a hlási motivačný návrat

Paire prišiel pred Roland Garros s prekvapivou správou: Do svojho tímu angažoval zaujímavú posilu a hlási motivačný návrat

by Roderik Pastier
Benoit Paire

PARÍŽ – Sezóna ako z najhoršieho sna! Francúzsky tenista Benoit Paire dokázal v aktuálnom ročníku vyhrať len dva zápasy a po poslednej prehre na turnaji v Ženeve sa rozhodol angažovať nového trénera.


Francúzsky tenista doteraz spolupracoval s jeho kamarátom a zároveň aj koučom Morganom Bourbanom, ale pár dní pred štartom parížskeho grandslamu oznámil zaujímavú novinku.

Jeho staronovým trénerom by sa mal podľa najnovších informácii stať francúzsky odborník Boris Vallejo, ktorý v minulosti už s 36. hráčom sveta spolupracoval. Vallejo je známy predovšetkým z angažmá u Čiliča a v poslednej dobe koučoval francúzskeho mladíka Arthura Cazauxa.

Paire: Boris mi podal pomocnú ruku

“Boris mi podal pomocnú ruku a opäť bude súčasťou môjho tímu počas French Open. Jeho prítomnosť mi veľmi pomáha, mám opäť chuť trénovať a vyhrávať. Dnes som trénoval dve a pol hodiny, bolo to úžasné,” prehlásil sebavedomý Paire.32-ročný Francúz sa minulý rok z domáceho grandslamu prekvapivo porúčal už v druhom kole, keď nestačil na argentínskeho tenistu Federica Coriu. Jeho najlepším umiestnením je štvrté kolo z roku 2019, keď vtedy zdolal Copila, Herberta a prekvapivo aj Španiela Bustu.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × two =