Rafael Nadal
Rafael Nadal (Foto: TASR/AP - Mark J. Terrill)

Oznámi Rafael Nadal po finále Roland Garros koniec kariéry?

Podľa francúzskeho RMC Sport môže Rafael Nadal po finále Roland Garros oznámiť koniec kariéry.


Španiel Rafael Nadal bude vo finále Roland Garros proti Nórovi Casperovi Ruudovi bojovať o 22. grandslamový titul. Víťaz tohtoročného Australian Open by tak vylepšil svoj vlastný rekord. Podľa RMC Sport však môže byť aj posledný.

Nadal vraj po finále môže oznámiť ukončenie svojej aktívnej tenisovej kariéry. Bez ohľadu na výsledok finále organizátori Roland Garros usporiadajú pre Nadala špeciálnu tlačovú konferenciu, na ktorej má Nadal urobiť dôležité vyhlásenie o svojej kariére. Informuje o tom RMC Sport.

Nadal v priebehu aktuálneho Roland Garros vyhlásil, že môže byť jeho posledný. Člen Nadalovho tímu Marc Lopez vyhlásil, že chronické zranenie chodidla sa Rafovi počas parížskeho grandslamu zhoršilo. V posledných dňoch musel trénovať len pod liekmi na bolesť.

Dlhoročný manažér Nadala Benito Pérez-Barbadillo na sociálnej sieti twitter dementoval správu o tom, že by španielsky tenista požiadal organizátorov Roland Garros o usporiadanie špeciálnej tlačovej konferencie. „Informácie, ktoré sa objavili v niektorých médiách o Nadalovej žiadosti o špeciálnu tlačovú konferenciu, sú úplne nepravdivé,“ napísal Barbadillo a upokojil tak všetkých fanúšikov Nadala.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Alex Molčan, ATP Miami Open

Obidvaja sa dali ošetrovať: Fantastický Molčan v Miami vyradil aj nasadenú japonskú prekážku

MIAMI – Slovenský tenista Alex Molčan zvládol na prestížnom podujatí Miami Open na Floride aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 − 3 =