Home Najdôležitejšie Obvinená národná tenisová hviezda sa vyjadrila k napadnutiu exmanželky pred vlastným synom

Obvinená národná tenisová hviezda sa vyjadrila k napadnutiu exmanželky pred vlastným synom

by Majo Malinovský
Nikoloz Basilašvili

TBILISI – Poriadny škandál otriasol tenisovým Gruzínskom. Národný tenisový hrdina Nikoloz Basilašvili bol bývalou manželkou obvinený z fyzického ataku a to v prítomnosti ich päťročného syna. Spolu s aktuálnou svetovou 27. bol políciou zadržaný aj otec Nikoloza.


Obvinenie exmanželky z fyzického násilia

Tvrdé obvinenie bývalej manželky niekdajšej svetovej šestnástky poslalo Basilašviliho do rúk polície, odkiaľ sa talentovaná gruzínska jednotka vykúpila na 30-tisícovú kauciu. Verzia jeho exmanželky hovorí, že otec Nikoloza sa jej vyhrážal nožom, keď si do bytu svojho exmanžela prišla po syna Lucasa.

Podľa slov Neky nedošlo k žiadnym majetkovým sporom: “Majetkové otázky sme uzavreli už dávno. Rokovania sme ukončili,” uviedla pre periodikum Courier a dodala: “Prišla som si po dieťa. Dôvod kontroverzie je pre mňa stále nejasný, len som si šla vyzdvihnúť svojho syna. Vyšetrovanie začalo a stále prebieha. Nečakala som, že ho prepustia na kauciu.”

Basilašvili sa stroho vyjadril k tvrdému obvineniu

Nikoloz síce situáciu aktuálne odmietol verejne komentovať, ale len do času kým nepríde na rad oficiálne súdne pojednávanie, kde bude hájiť svoju pravdu. Jeho bývalá manželka Neka Dorokašvili zrejme celú situáciu poriadne prifarbila, ale Basilašvili ju nechce verejne kritizovať, pretože je to matka jeho syna Lucasa a Nikoloz chce svoju nevinu dokázať spôsobom, ktorý v žiadnom prípade neublíži jeho synovi.Gruzínska jednotka tomu k obvineniam zatiaľ veľa konkrétneho nepovedala: “Je mi ľúto a ospravedlňujem sa verejnosti za udalosti, ktoré sa odohrali okolo mojej rodiny. A cítim vašu každú podporu a lásku, za ktorú som nekonečne vďačný.”

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🏜

Príspevok, ktorý zdieľa Nikoloz Basilashvili (@nikolozbasilashvili),

Problémy rodine spôsobuje už od rozvodu

Rodičia talentovaného tenistu jednoznačne stoja na strane svojho syna a jednohlasne tvrdia, že to nie je po prvýkrát, čo sa jeho exmanželka snaží vydierať jeho alebo jeho rodinu. Podľa otca a matky Basilašviliho spôsobuje rodine Nikoloza problémy údajne už od rozvodu, ktorý sama nechcela až tak veľmi ako ich syn.Podľa ich slov sa okamžite po rozvode Neka pokúsila žalovať Basilašviliho matku za domáce násilie páchané na jej synovi Lucasovi, ale súd nemal žiadne dôkazy na uznanie takéhoto previnenia.

Verzia rodičov je iná

Podľa rodičov Nikoloza jeho exmanželka bez ohlásenia vnikla do domu bývalého manžela a bez príčiny sa snažila o vyvolanie konfliktu. Podľa nich ale neexistuje žiadny dôkaz o tom, že by sa ich syn čo i len pokúsil o nejaké násilie a fyzický atak. “Proces pokračuje. Veríme, že Nikoloz čoskoro preukáže svoju nevinu,” uzavreli rodičia svojú výpoveď. Odpoveď na túto otázku sa dozvieme 16. júla tohto roku, kedy prebehne súdne pojednávanie. Ak by súd tenistu uznal vinným, hrozí mu jeden až tri roky väzenia, čo by zrejme naisto pochovalo jeho nádejnú tenisovú kariéru.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × one =