Home Audio/video VIDEO Novak Djokovič sa pustil do fanúšikov po triumfe s Runem: Neublížite mi!

VIDEO Novak Djokovič sa pustil do fanúšikov po triumfe s Runem: Neublížite mi!

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič, Wimbledon 2024, Londýn

Srbský tenista Novak Djokovič spôsobil rozruch v Londýne. Po hladkom postupe cez Dána Holgera Runeho sa pustil do fanúšikov vo Wimbledone

Novak Djokovič po kvalitnom výkone zdolal Holgera Runeho 3:0 na sety a postúpil už do svojho 60. grandslamového štvrťfinále. O semifinále vo Wimbledone si zahrá proti Austrálčanovi Alexovi De Minaurovi, s ktorým má vzájomnú bilanciu 2:1.

Srbský tenista sa postaral o veľký rozruch, keď sa ostro pustil do fanúšikov, ktorí povzbudzovali Runeho. Djokoviča napálili najmä ich pokriky “Ruuuune”, ktoré zneli ako bučanie.

“Všetkým fanúšikom, ktorí majú rešpekt, zo srdca veľmi pekne ďakujem, vážim si to. A všetkým, ktorí sa rozhodli nerešpektovať hráča, nerešpektovať mňa – Go-o-o-d night. Go-o-o-d night!,” napodobnil ťahavé pokriky fanúšikov Djokovič vo svojej reči po triumfe s dánskym súperom.

“Nerešpektovali ma, nerešpektovali ma. Viem, že podporovali Runea, ale toto je tiež smiešna výhovorka. Pozrite, som na okruhu už viac ako 20 rokov, takže verte mi, poznám všetky tieto triky. Viem ako to funguje. Nevadí, sústredím sa na rešpektujúcich ľudí, ktorí si zaplatili lístky, aby sa prišli pozrieť na zápas. Ktorí milujú tenis a vážia si hráčov a úsilie, ktoré vynakladajú na kurte. Hral som už v oveľa nepriateľskejšom prostredí, môžete mi veriť. Neublížite mi!,” dodal Novak Djokovič a priazne sa v ďalšom priebehu turnaja z tribún asi veľmi nedočká.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

3 × three =