Home Najdôležitejšie Najskôr rozchod a teraz? Stefanos Tsitsipas a Paula Badosová sú znovu spolu

Najskôr rozchod a teraz? Stefanos Tsitsipas a Paula Badosová sú znovu spolu

by Jaroslav Šípkar
Stefanos Tsitsipas a Paula Badosová

Žiarili, potom prišlo prekvapenie v podobe oznámeného rozchodu. No prichádza ďalší zvrat – Stefanos Tsitsipas a Paula Badosová sú znovu spolu.

Doslova žiarili, všade kam sa pohli. No potom prišla nečakaná rana a správa o ich rozchode. No grécky tenista Stefanos Tsitsipas a Španielka Paula Badosová tvoria znovu pár.

“Sme spolu. Vysvetlím, prečo si o nás niektorí ľudia vymýšľajú rôzne príbehy. Nie že by ma to zaujímalo, ale myslím si, že ľudia by to tak nemali brať. Paula neurobila nič zlé a ja som nič zlé neurobil. Bolo pre nás ťažké byť od seba a ja som tiež prežíval ťažké časy. Povedal by som, že sa mi to veľmi nepodarilo, pretože som cítil tlak turnajov. Vyvážiť tieto dva životy, môj osobný a pracovný život, sa mi zdalo ťažké, a tak som sa rozhodol dať si pauzu,” vysvetľoval Stefanos Tsitsipas, ktorého cituje SDNA.

“Po dvoch-troch týždňoch som si uvedomil, že ma veľmi podporuje, a keď sa so mnou snažila rozprávať o stretnutí, cítil som, aká silná je naša vzájomná láska. Uvedomil som si, že môj vzťah s Paulou je úplne iný ako akýkoľvek iný vzťah, ktorý som mal v minulosti, mám pocit, že je to moja spriaznená osoba a rozumieme si. A pridáva veľkú hodnotu všetkému, čo robím, a chcem, aby bola pri mne čo najčastejšie. Takže áno, opäť sme sa dali dokopy a teraz je všetko v poriadku,“ dodal Grék.

Neprešiel ani mesiac od správy Pauly Badosovej, ktorá na svojom instagrame informovala o rozchode s Tsitsipasom. Grék vtedy reagoval slovami o pokojnom rozchode a dodal, že zostávajú priateľmi.

Svetová deviatka Tsitsipas odštartuje na grandslamovom Roland Garros proti Maďarovi Martonovi Fucsovicsovi. Bývalá svetová dvojka Badosová začne proti Britke Katie Boulterovej.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

seventeen − one =