Home Najdôležitejšie Na Wimbledone musela zasahovať ochranka: Bývalá svetová jednotka v debli s mastnou pokutou

Na Wimbledone musela zasahovať ochranka: Bývalá svetová jednotka v debli s mastnou pokutou

by Roderik Pastier

LONDÝN – Francúzska tenistka Kristina Mladenovičová sa s tohtoročným Wimbledonom nerozlúčila podľa predstáv. Okrem toho, že sa jej výsledkovo nezadarilo, za nešportové chovanie dostala pokutu vo výške 7500 amerických dolárov. Takéhoto chovania sa však nedopustila ona, ale..


Bývalá svetová jednotka v debli vypadla už v prvom kole dvojhry s Rybakinovou a po boku Maďarky Babosovej senzačne nezvládli ani duel vo štvorhre, kde vypadli s kazašsko-austrálskou dvojicou Dijasová/Rodionovová hladko 1:6, 2:6.

Práve po nečakanej prehre vo štvorhre došlo k šokujúcemu incidentu, za ktorú bude musieť Mladenovičová zaplatiť najvyššiu pokutu, ktorá bola počas aktuálneho ročníku Wimbledonu udelená. Francúzka sa totiž krátko po porážke chcela dopraviť späť do hotelovej bubliny po vlastnej osi s bližšie nešpecifikovaným členom rodiny.

Organizátori jej žiadosť zamietli s tým, že všetci tenisti musia využívať oficiálny transport turnaja a odísť autobusom. To sa francúzskej tenistke nepáčilo a ešte menej sa to páčilo spomínanému členovi jej rodiny.Podľa najnovších informácií sa nedôstojným spôsobom správal k šokovaným usporiadateľom, na ktorých kričal a bol agresívny. Zamestnanci Wimbledonu dokonca boli nútení zavolať ochranku. Až jej zásah celú situáciu ukľudnil. Tento výstup, ktorý sa stal mimo kurtu a tiež mimo kamier, má za následok, že Mladenovičová bude musieť zaplatiť poriadne mastnú pokutu.

Zdroj: ts

Podobné články

Leave a Comment

five × 2 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy