Home Najdôležitejšie Na druhé štvrťfinále ani nemusela nastúpiť: Jamrichová o finále juniorského US Open zabojuje aj v debli

Na druhé štvrťfinále ani nemusela nastúpiť: Jamrichová o finále juniorského US Open zabojuje aj v debli

by Majo Malinovský
Renáta Jamrichová, Trnava

NEW YORK – Slovenská tenistka Renáta Jamrichová sa predstaví v semifinále juniorskej dvojhry i štvorhry na grandslamovom turnaji US Open.


Šestnásťročná hráčka si vo štvrtok najprv vybojovala postup v singli a neskôr aj s Američankou Kaitlin Quevedovou, keďže jedna z ich súperiek nemohla nastúpiť v debli.

Jamrichová mala popoludní miestneho času nastúpiť s Quevedovou v deblovom štvrťfinále proti britskému páru Hannah Klugmanová a Mingge Xuová, no duel sa nakoniec neuskutočnil. Klugmanová nemohla nastúpiť, keďže sa pár hodín predtým zranila vo štvrťfinálovom súboji so Samsonovou, ktorý skrečovala. Jamrichovú s Quevedovou čakajú v semifinále lepšie zo súboja medzi Japonkami Saitovou a Nanaku Satovou a sestrami Annikou a Kristinou Penickovými z USA.

juniorky – štvorhra – štvrťfinále: JAMRICHOVÁ, Kaitlin Quevedová (SR/USA-1) – Hannah Klugmanová, Mingge Xuová (V.Brit.) – bez boja

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

8 − six =