Home Najdôležitejšie Muchová uchvátila Ameriku. VIDEO skladby o covidovej bubline

Muchová uchvátila Ameriku. VIDEO skladby o covidovej bubline

by Roderik Pastier
Karolína Muchová

NEW YORK – US Open je tu a o kom sa aktuálne najviac hovorí? Mimo iného aj o Karolíne Muchovej. Česká hráčka nastúpi v utorok proti legendárnej Venus Williamsovej. Ameriku už uchvátila pred začiatkom turnaja songom, ktorý pobaví každého tenisového priaznivca.


„Napíšem vám krátku správu o bubline v New Yorku. Tri dni bol pokoj, teraz som trochu v strese, čakám na výsledky môjho testu,” začína skladbu Muchová.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

How we shortening our time in between practises😄 @usopen @wta @adidastennis ——————————— Well here I though Before I go today to work I will write a short report About the bubble in NY✍🏻 was 3 days of calm Now I got bit stressed Waiting for the results Of my covid test👃🏼 Lets get some coffee Cuz I made it through Luckily there is just 20 people standing in a queue😭 On my way to the shuttle Where did I leave my brain? Forgot to fill out questionarie Like I do every day.✅ My god my god So many things to discuss But thats all right we still have like 2 hours In the bus🚌 its all good, all fine Lets be satisfied Even though we cant hang out And gotta stay inside We still can play and do what we love Might make us more unite It Might make us unite You never know🙋🏽‍♀️ Ashe’s stadium See the words of a wise man “Start where you are. Use what you have. Do what you can”.💪🏾 Feeling so blessed Its such a magical place now everyone wearing mask So I cant recognize one face😷 And no fans, not easy But when in the zone I can hear you clapping Right from your chair at home🙌🏿 Stands may be empty And its quite a contrast But US OPEN 2020 You still will be a blast😎 So thanks to all who’s watching n cheering for our sport We Starting on monday And its not gonna be short Have fun, enjoy y’all See you on the court.👋🏾

Príspevok, ktorý zdieľa Karolína Muchová (@karolinamuchova),

Rodáčka z Olomouca preukázala svoj hudobný talent, keď dokázala zložiť svoj vlastný song, do ktorého dala emócie a určité kúzlo.

„Všetko je dobré, všetko je fajn. Aj keď sa nemôžeme flákať vonku a musíme zostať zatvorení, stále môžeme hrať a robiť to, čo milujeme. Možno nás to všetkých spojí,” pokračuje česká hráčka.Druhý grandslam sezóny začína v Národnom tenisovom centre Billie Jean Kingovej už dnes za prísnych hygienických podmienok. Tenisti sa môžu pohybovať len medzi areálom a hotelom a sú pravidelne testovaní na COVID- 19.

Na dodržiavanie pravidiel dohliada približne 40 ľudí, americká tenisová asociácia zaistila pol milióna rúšok. Hráči a hráčky ich musia nosiť všade okrem samotného kurtu a priestorov telocvične.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × four =