Home Najdôležitejšie Mihalíková v Manáme na titul nedosiahla

Mihalíková v Manáme na titul nedosiahla

MANÁMA – Slovenská tenistka Tereza Mihalíková, nasadená ako štvrtá, prehrala vo finále turnaja ITF v bahrajnskej Manáme (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) s trojkou „pavúka“ Nastjou Kolarovou zo Slovinska 4:6, 2:6. Zápas trval 1 hodinu a 15 minút.

V prvom sete si hráčky pomerne bez problémov držali podania. Až za stavu 4:4 sa Slovinka dostala do brejku a v ďalšej hre výhodu potvrdila a získala prvé dejstvo.

V druhej časti sa Kolarová dostala do rýchleho vedenia 2:0. Mihalíková sa ale vrátila a vyrovnala na 2:2. Od tej doby však slovenská reprezentantka ďalšie víťazné hry nepridala. Nastja Kolarová tak dokráčala k piatemu ITF titulu v kariére.