Home Správy Mihalíková ani Zlochová v 1. kole ITF turnaja v Playforde neprekvapili

Mihalíková ani Zlochová v 1. kole ITF turnaja v Playforde neprekvapili

PLAYFORD – Tereza Mihalíková aj Zuzana Zlochová skončili na turnaji kategórie ITF World Tennis Tour v austrálskom Playforde (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) už v 1. kole.

Tereza Mihalíková podľahla 2:6, 2:6 domácej nasadenej dvojke Maddison Inglisovej. V prvom sete s ňou do stavu 2:2 držala krok, keď odolala štyrom brejkbalom, ale ďalší priebeh patril favoritke. Úvodné dve hry druhého dejstva stratila Terka napriek tomu, že v nich viedla zhodne 40:0. Napokon pri skóre 0:3 a 1:4 len korigovala úspechmi na vlastnom servise.

Zuzana Zlochová prehrala 0:6, 2:6 s najvyššie nasadenou Austrálčankou Priscillou Honovou. V úvodnom dejstve získala Zuzka iba osem fiftínov, v žiadnom geme viac ako dva. Druhý set bol vyrovnanejší. Slovenka v ňom kontrovala ribrejkom na 1:2, stratila však viaceré tesné hry a favoritku už pribrzdila až v závere, keď znížila na príjme na 2:5.