Home Australian Open Martina Navrátilová: O titul na Australian Open budú hrať tieto dve hráčky, favorizujem túto

Martina Navrátilová: O titul na Australian Open budú hrať tieto dve hráčky, favorizujem túto

by Jaroslav Šípkar
Jelena Rybakinová, WTA Brisbane

Legendárna Martina Navrátilová prognózuje, že na Australian Open získa titul niektorá z nasledujúcich dvoch hráčok a má aj svoju top favoritku.

18-násobná grandslamová šampiónka, bývalá svetová jednotka Martina Navrátilová označila svetovú trojku, kazašskú tenistku Jelenu Rybakinovú, za favoritku na Australian Open 2024.

„Jelenina prezentácia je úžasná. Po minuloročnej prehre vo finále bude veľmi motivovaná. Takže podľa môjho názoru je Rybakinová teraz favoritkou turnaja,” cituje legendárnu Martinu Navrátilovä tlačová služba WTA.

“Verím jej viac ako Swiatekovej. Musí zostať sebavedomá, dominovať a nezraniť sa. O titul sa bude hrať medzi Rybakinovou a Swiatekovou,“ predpokladá Navrátilová. Pripomeňme, že vo finále Australian Open 2023 prehrala Rybakinová s Bieloruskou Arynou Sabalenkovou.

24-ročná Kazaška Rybakinová vyhrala na úvodnom turnaji sezóny v Brisbane titul. Následne v Adelaide stroskotala v štvrťfinále na Jekaterine Alexandrovej. Na Australian Open má náročný žreb, v 1. kole odštartuje proti Češke Karolíne Plíškovej.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

16 + eight =