Home Správy Martin končí na úvod turnaja v Santiagu s „kanárom“

Martin končí na úvod turnaja v Santiagu s „kanárom“

by redakcia tenisovysvet.sk

SANTIAGO – Andrej Martin nestačil v úvodnom kole challengeru v Santiagu (50 000 USD, antuka vonku) na Guida Andreozziho, ktorému podľahol za 69 minút 4:6, 0:6.

Obaja hráči sa stretli už minulý týždeň v druhom kole turnaja v Punte del Este. V úvode dnešného stretnutia si obaja bez problémov držali servis. To sa však zmenilo za stavu 3:3, keď oň bratislavský rodák prišiel. Iskričku nádeje sa mu podarilo vykresať za stavu 3:5, keď pri vlastnom podaní odvrátil dva setbaly. Tá však veľmi rýchlo zhasla, keďže Andreozzi v nasledujúcom geme nezaváhal.

V úvodnej hre druhého setu Martin zmaril tri brejkbaly súpera, na štvrtý pokus mu to však nevyšlo. To v konečnom dôsledku zápas rozhodlo. Martin už nedokázal v ďalšom priebehu zápasu vzdorovať a Andreozzi za necelých 70 minút dokráčal k hladkému víťazstvu.